UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.867
Поени од реакции
8.615
Тоа е. Немаш шо друго да кажеш и се враќаш 12 години уназад. Ајде шетај циганче.
Само ти го потенцирав денот кога почнал твојот проблем. Чисто ако те праша психијатарот при наредната сесија.
 

IssaAk

Novak Djokovic the GOAT
Член од
11 јули 2021
Мислења
243
Поени од реакции
417
Не се откажува ова цигансково хахахахахахахха
Автоматски споено мислење:

1628838217241.png

Еве ти тазе нешто. Не од 2009та.
Автоматски споено мислење:

Дојди ќе дискутираме по ПП, да не ги замараме другиве членови. Ќе ми кажуваш како ти пукнал хајпот како балон и како сеедно ти е сезонава. Сиротко тоа, му пукнал хајпот ко балон. :гомце::гомце:
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.867
Поени од реакции
8.615
Не се откажува ова цигансково хахахахахахахха
Автоматски споено мислење:


Прегледај го приврзокот 303404

Еве ти тазе нешто. Не од 2009та.
Автоматски споено мислење:

Дојди ќе дискутираме по ПП, да не ги замараме другиве членови. Ќе ми кажуваш како ти пукнал хајпот како балон и како сеедно ти е сезонава. Сиротко тоа, му пукнал хајпот ко балон. :гомце::гомце:
Пукнал - не пукнал, исто ти се фаќа тебе. Ако го нема оваа сезона, ќе го има догодина. Кај тебе секако ќе го нема 20 години а може и повеќе, додека е жив и здрав Сити, ПЛ ќе ти остане спомен од далечно време.

Ако пишеше во ПП ќе дискутиравме таму. Ти пиша тука па сега трпи си...
 

IssaAk

Novak Djokovic the GOAT
Член од
11 јули 2021
Мислења
243
Поени од реакции
417
Пукнал - не пукнал, исто ти се фаќа тебе. Ако го нема оваа сезона, ќе го има догодина. Кај тебе секако ќе го нема 20 години а може и повеќе, додека е жив и здрав Сити, ПЛ ќе ти остане спомен од далечно време.

Ако пишеше во ПП ќе дискутиравме таму. Ти пиша тука па сега трпи си...
:brlav::lolzz::lolzz::lolzz:
Автоматски споено мислење:

Пукнал - не пукнал, исто ти се фаќа тебе. Ако го нема оваа сезона, ќе го има догодина. Кај тебе секако ќе го нема 20 години а може и повеќе, додека е жив и здрав Сити, ПЛ ќе ти остане спомен од далечно време.

Ако пишеше во ПП ќе дискутиравме таму. Ти пиша тука па сега трпи си...
Кој Сити бе дечко? Кој Сити? Оној шо го тепавме у финале и таа ќелавицата Гвардиола што го напушти стадионот ко усран?
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.940
Поени од реакции
9.123
Драгонски врати се. Се ти е простено.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.388
Поени од реакции
1.878
Тој Колумбиецот од Шериф маме ебава дечкото, каква статистика има боли глава. Колку и да е слаба домашната лига, дечкото ненормално добра сезона имал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom