UEFA Champions League [2019/20]

Кој ќе го крене овогодишниот Uefa Champions League трофеј во Istanbul ?


  • Вкупно гласачи
    167
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Uste 5 poluvreminja da igraa nemase Dortmund da dadat gol, gi ugasija kako svekji. Iks nema da e loso na Westvalen, so pobeda Inter ide laganica dalje. :D
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.749
Поени од реакции
8.829
Uste 5 poluvreminja da igraa nemase Dortmund da dadat gol, gi ugasija kako svekji. Iks nema da e loso na Westvalen, so pobeda Inter ide laganica dalje. :D
Полека малце..Дортмунд е сосема друга екипа на домашен терен, и плус дотогаш можи ќе му се вратат Алкасер и Ројс и ќе биди поинаку...
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.038
Поени од реакции
12.460
Полека малце..Дортмунд е сосема друга екипа на домашен терен, и плус дотогаш можи ќе му се вратат Алкасер и Ројс и ќе биди поинаку...
Па и кај нас Сенси и Лукаку може ќе играат...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Полека малце..Дортмунд е сосема друга екипа на домашен терен, и плус дотогаш можи ќе му се вратат Алкасер и Ројс и ќе биди поинаку...
I kaj vide deka se zaletav? Rekov iks bi bilo dobro, so pobeda skoro sigurno ideme dalje.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.242
Поени од реакции
8.312
Imase nekoe objasnuvanje zasto go ponistija golot so glava na Genk?

Prilicno cisto izgledase a ne mozev da gi slusnam komentatorite posto ne gledav doma.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Да прашам додека не сум заборавил: некој што бил на текма на ЛШ, конкретно во Белград.
Дали прават проблем ако носам помало ранче со мене (во ранчето power bank, капа, ракавици, шал...)?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.363
Поени од реакции
38.336
конечно нешто Салах да одигра за Мане без да себичи
 
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.203
Поени од реакции
1.811
Да прашам додека не сум заборавил: некој што бил на текма на ЛШ, конкретно во Белград.
Дали прават проблем ако носам помало ранче со мене (во ранчето power bank, капа, ракавици, шал...)?
Само без обележја да не биде после ал нисам знао
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Да прашам додека не сум заборавил: некој што бил на текма на ЛШ, конкретно во Белград.
Дали прават проблем ако носам помало ранче со мене (во ранчето power bank, капа, ракавици, шал...)?
Ja nosev power bank ne mi go zedoa ama bolje glej da ne ti go vidat ne mu znaes.A za ranecot sigurno e deka ke ti go otvorat i ke napravis zastoj.Taka da podobro bidi na stadion edno dobri sat vreme

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Само без обележја да не биде после ал нисам знао
Мислев на обични зимски шал, капа...
Автоматски споено мислење:

Ja nosev power bank ne mi go zedoa ama bolje glej da ne ti go vidat ne mu znaes.A za ranecot sigurno e deka ke ti go otvorat i ke napravis zastoj.Taka da podobro bidi na stadion edno dobri sat vreme

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Голем е овој, 20000 mAh, може да го утепам Ноер од трибини :icon_lol: Највеќе ми е за тоа, ај шал, капа ќе го носам на себе...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom