UEFA Champions League 2018/19

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2018
Мислења
15.142
Поени од реакции
16.657
Епа како зошто се плука кога примил смешен гол? Виде каков гол прими? Срам за спортот е све сечено да му изнаебам ја на него. Најлош голман во историјата на Интер.
Ја виде топката како вртеше, не го правдам Ханданович за голот ама немаше лош натпревар воопшто, 5 зицери ви фати не заебавај


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
nejmar pobegna od barsa da ne bil vo senka na mesi ,i taka begajki vcera bese piknat vo dzebot na arnold
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Богами, пред овој бод пласманот на Црвена Звезда висеше, ама со овој бод сигурно одат понатаму.
Клуб кој 27 години чека ЛШ и е тотален аутсајдер зимаш бод на италијански вице првак, али затој што си ти дежуран куртон и неможеш да издржиш јак порив да ми се наедеш курац неможеш тој да скапираш кој успех е, такој да ја почнују да те жалу за греота си, сигурно патиш од тешка нејебица па тука лечиш фрустрации... Ти имам повеќе,пати кажано излези надвор најди нешто , ако не си способен бар денеска можеш да платиш ке ти заврши работа. Греота е такој да живиш.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Ја виде топката како вртеше, не го правдам Ханданович за голот ама немаше лош натпревар воопшто, 5 зицери ви фати не заебавај


Sent from my iPhone using Tapatalk
Кои 5? На Кејн таа во прво кога го затвори и на Ламела во второ. Ако ги рачунаш шутевите на Ериксен и Сон од 40 метри тогаш ок, одлична вечер имаше падавичарот. И какво движење имаше топката? Се вртеше, место да ја избаци накај корнер тој во гол си ја акна.[DOUBLEPOST=1537384939][/DOUBLEPOST]Бреј што изнапромашија Јувентус :eek::eek::eek:
 
Последно уредено:
B

BooBojan

Гостин
Од овој Камара од Јанг Бојс може да се изделка страшно добар стопер.
Сега гледам дека има 21 година. А доста добро делува на теренот. Плус и градба има одлична.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Иначе како бе ниту еден доближен кадар не дадоа, ти ебам и стадион и Валенсија и се. Од тој еден “најблиску“ што беше мислам дека немаше врска од црвен ама ајде.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.098
Поени од реакции
16.298
Мислам ќе му укинат 3 меча бан, ова е смешно...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Не се виде убаво, али вака на прв поглед престрого
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Одличен Брих.
Може он 3-ка да јаде, а другиов да се врати одма наредна. Ако ова беше црвен,...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom