UEFA Champions League 2018/19

Статус
Затворена за нови мислења.

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.037
Поени од реакции
35.679
Прво финале без Барса/Реал/Баерн од 2008ма навака иначе. Останува уште утре да видиме дали и ова ќе биде се-англиско. :P
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
3.986
Поени од реакции
10.920
Прво финале без Барса/Реал/Баерн од 2008ма навака иначе. Останува уште утре да видиме дали и ова ќе биде се-англиско. :P
Dude...Дај молимте не сметај на Челзи и Арсенал како сигурни :ROFLMAO:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
11.500
Поени од реакции
16.978
Screenshot_20190507-234205.jpg Не е прв пат вакви егзибиции од Ливерпул.
Секоја чест:aplauz::roker:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.295
Поени од реакции
53.690
Член од
21 мај 2008
Мислења
9.818
Поени од реакции
10.540
На 4тиот гол, видете како Суарез дига раце?! :pos::pos::pos: Судијата да не треба да даде знак да се изведе корнер? :pos::pos:
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
7.647
Поени од реакции
17.295
Клоп ти е уствари Шекспир во фудбалот, каква енергија има во човекот страшно нешто. Убедливо најдобро засилување на Ливерпул во последните 30 години. Секоја чест, не пореметија до 100 и назад. Ако некој заслужува ваков расплет на настаните тоа е Ливерпул на Клоп.
Им посакувам и Брајтон да изигра против Сити ваква утакмица како шо изиграа они денес, и да крунисат феноменална сезона.

Честитки. :smirce:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom