UEFA Champions League 2018/19

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 септември 2008
Мислења
10.649
Поени од реакции
8.261
Ама Модриќ најдобар играч...


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.288
Поени од реакции
14.765
Salah hahaha udavi se brat

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.416
Поени од реакции
186.346
Салах мајсторе...
 
Член од
28 март 2015
Мислења
4.177
Поени од реакции
7.974
Меси + среќа ти е добтина комбинација.
Капа доле за Меси и Роналдо, ама дај нека се пензионираат за да донесат баланс во фудбалов.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.187
Поени од реакции
45.021
Пред да дојде во Ливерпул, си имаше епитет зицераш.

...уште бил
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
11.439
Поени од реакции
6.737
Kakov maradona be, moze samo za malo prste da mu se fati... maradona da igrase u ova vreme ke bese nesto nalik zlatan.. prejak napagjac ama steta sto igras u vremeto na messi i ronaldo..
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.624
Поени од реакции
14.916
Ај пинг понг голот али сеа со слободниов имаат материјал да потат на секој спортски медиум :eek::oops:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom