UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
5.114
Поени од реакции
4.351
Ете го Бен Једер бравоооооо. (y)
 
T

Terroir

Гостин
Ај на здравје, пак нека игра на “резултат“ Мурињо во Шпанија :boksix:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.313
Поени од реакции
5.594
Еве ви го. СО СЕ ЈАЈЦА у чмар. АСТА ЛА ВИСТА БЕЈБЕ.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
12.992
Поени од реакции
13.983
Neka pocne remetot, go zasluzivmo

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.177
Поени од реакции
8.135
Само што пишав... Се еба Англија ако остане вака, од 5 на крајот со максимум 3 ќе остане иако не верувам ни Челзи да помине.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
8.309
Поени од реакции
9.724
Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom