UEFA Champions League 2014-15

Кој ќе освои ЛШ?


  • Вкупно гласачи
    118
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 март 2010
Мислења
16.596
Поени од реакции
15.418
Е шо обезбедија мтв, не им беше доделена средата од уефа или шо ти знам кој на сите национални телевизии ?
Никој ништо не ти обезбедува ако не го откупиш, посебно не УЕФА.
Е сеа интересно е да видиме дали АС ќе ги има останатите утакмици т.е вторникот, или пак може да изненади СК, ма да по веројатно е тоа дека го има АС продолжено договорот.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.609
Поени од реакции
5.646
SK пренесува у Словенија мислам, а АС освен у Словенија. Мислам дека е вака.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.596
Поени од реакции
15.418
SK пренесува у Словенија мислам, а АС освен у Словенија. Мислам дека е вака.
Toa e до оваа година, завршува тригодишниот договор, е сеа треба набрзо да објават која телевзија откупила до 2018.
За овие што обезбедиле пренос за среда се знае, во Србија продолжува на РТС.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.609
Поени од реакции
5.646
Нека се угледаат Големите на Малите од Сити, и обратно овие од Баерн. :eek:


п.с. Forza Roma :D
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.609
Поени од реакции
5.646
2 Пати можеа да ја решат, ама Индијанецот и СрПон ужасија.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom