UCL Predictor

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.252
Поени од реакции
19.728

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.252
Поени од реакции
19.728
Слабо, само 7 членови сме во Кајгана групата.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
2.111
Поени од реакции
3.007
upload_2018-9-18_23-35-16.png

Од сите само Наполи го промаршив :(

А и поениве многу слабо ги обновуваат
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
2.111
Поени од реакции
3.007
Ви ја отвора страната за предвидување?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.748
Поени од реакции
73.611
Колово (y)

upload_2018-11-8_20-47-37.png upload_2018-11-8_20-47-48.png

Плус и од ова добри поени земав

upload_2018-11-8_20-48-4.pngШтета за Јунајтед што дадоа у последни минути гол иначе и ова.. :(
upload_2018-11-8_20-48-22.png
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.526
Поени од реакции
9.942

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.748
Поени од реакции
73.611
Минатата сезона беше ептен забавна на лигава, неам појма како заврши....ама спремен сум за нова сезона :D
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.252
Поени од реакции
19.728
На врв Bottom