Two and a Half Men

Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Детално од серијата го заменија со лезбејката а него еднаш у пет епизоди само го спомнуваат
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.640
Случајно налетав на клипов сеа

До каков очај е доведена серијава невидени размери покажува и клипов

Ова е еден од многуте примери за тоа какво глупаво арогатно алчно копиле е Чак лор

 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.956
Очајна е комплимент за серијава...
Инаку @whatto малиов мислам дека нешо почна да го проповеда Господ низ Америка или барем такво нешто имам прочитано...
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.160
Поени од реакции
3.705
Очајна е комплимент за серијава...
Инаку @whatto малиов мислам дека нешо почна да го проповеда Господ низ Америка или барем такво нешто имам прочитано...
да така е се "предадел" на Господ пред неполна година читав дека од неговата фамилија се плашеле за него губењето на работата да не му го наруши животот...
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Која тешка будала треба да си, да одбијаш околу 500 000$ aко не и повеќе, за да порасниш онаква брада и да го проповедаш Госпо некаде ?
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Со оглед дека е последна сезонава, со внесувањето на детево го враќаат она 2 и пол мажи и сакаат да го вратат стариот шмек од првите сезони. Сепак толку сме изгледале, не е ни толку лоша за да ја престаниме сега на крај. Можеби и нема да биди толку лоша сезонава.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.956
Чоек од серија кадешто секоја епизода имаше 21 минута смеење и бркање женски, се префрли на 21 минута убиствена досада и геј пар...не бе нема да биде лоша сезонава, ич.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Како задоволни од финалето? Гледаше некој?
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
И јас ќе го гледам финалето иако немам гледано многу епизоди од сезоните без Чарли.

Two and a Half Men S12E15E16 1080p WEB-DL DD5 1 H 264-CtrlHD

еве ви добро торентче
 

Kajgana Shop

На врв Bottom