Twin Peaks

Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.861
Изгледав 4 еп и морам да признаам дека малце напорно е гледањето. Се надевам до крајот се се објаснува и има јак крај, пошто ова досега каша попара е сето :D
Не се надевај од проект на Дејвид Линч дека нешто ќе се објасни на крај.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.407
Поени од реакции
5.940
Ја изгледав прва сезона пилотот. Е сега гледам некаде трае саат и 35 мин а некаде 20 минути повеќе. Што е финтата?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.495
Поени од реакции
10.703
Само што ја завршив.
Ништо не сфатив.
Толку.
 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.068
Поени од реакции
4.260
Скроз си е во Лиланд Палмер филм тука Реј Вајс.
 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.068
Поени од реакции
4.260
Цел ситком може да излезе од Алберт и Гордон. :ROFLMAO:
 

zxcv

tu ti tu rum tu
Член од
23 октомври 2010
Мислења
133
Поени од реакции
139
Уживајте :)
Секоја чест за дечково ! Изгледа му го има украдено тефтерчето на Линч :D
 

Major Tom

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.228
Поени од реакции
8.260
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom