Tsu.co - Социјална мрежа која ви плаќа за вашата активност

Член од
28 јули 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
Дали некој од вас слушнал за TSU?

TSU е нова социјална мрежа што ви плаќа да ги правите истите работи што ги правите секојдневно на Facebook. Станува се’ попозната и бројот на членови секојдневно се зголемува за неколку милиони. На кратко, Facebook и другите социјални мрежи прават милијарди од нашата активност на истата. TSU споделува дури 90% од својата заработувачка со корисниците. Ако сте заинтересирани, еве youtube видео кое е објавено од американската национална телевизија FoxBusines во кое е објаснето нешто повеќе за оваа социјална мрежа.
https://www.youtube.com/watch?v=eU0b5YRd0JM

Доколку сакате да се регистрирате на истата или имате некакви прашања кои сакате да ми ги поставите, следете го следниов линк. Регистрирањето е бесплатно.
https://www.tsu.co/vasilpujovski
 

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Не верувам дека некој ќе ми ја сфати поракава, но ќе се обидам...
 
Член од
11 ноември 2009
Мислења
2.809
Поени од реакции
2.630
немаше некоја попаметна работа во 3 наутро :facepalm:
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Уште од сега ќе ти кажам да не си го губиш времето со ова.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Абе и G+ го претепа фејсбук со gif-чињата, па сега е апликација на андроид која ретко е допрена.
 

Xibalba

Corona Australis
Член од
24 јануари 2012
Мислења
6.069
Поени од реакции
11.434
Сабајлево се регистрирав на https://ello.co/ ,да расчепкам деновиве па ќе споделам импресии/депресии.
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
984
Поени од реакции
496
napraiv ali nez nekako glupo..te gleam tebe na sekoj 1 saat stavas status bre ... i ti fakti nesto pari demek ?
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Излегла уште една социјална мрежа. Уште едно ново срање кое ќе придонесе за тоа да луѓето се повеќе и повеќе се оддалечуваат.

Башка ова што викаш дека ќе те плаќаат чисто сумљам............., можат само да ти одземат нешто, да ти дадат не:)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Излегла уште една социјална мрежа. Уште едно ново срање кое ќе придонесе за тоа да луѓето се повеќе и повеќе се оддалечуваат.

Башка ова што викаш дека ќе те плаќаат чисто сумљам............., можат само да ти одземат нешто, да ти дадат не:)
Дојди на собиранка тогаш бе.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Член од
25 април 2012
Мислења
443
Поени од реакции
580
Се регистрирав. Дури и сликата сам си ја лајкнав :unsure:. Е сега нека даде некој помагала како да правиме повеќе $$$.
 
Член од
28 јули 2013
Мислења
8
Поени од реакции
2
Се регистрирав. Дури и сликата сам си ја лајкнав :unsure:. Е сега нека даде некој помагала како да правиме повеќе $$$.
Глеј го видеото што го ставив погоре како да направиш кеш. Фоловнуј рандом луѓе да те фоловнат назад, после анфолоу и крај хахахахаха :)))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom