True Detective

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Деца, полека малце, немора да ја раскажувате. Таман ја симињам. Серија одамна не ми привлечела внимание. Ваљда Џени ќе заврше работа. :rolleyes:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.079
Поени од реакции
15.714
Ќе ја гледам за гледање, само она пирсаните образи на црнката знам дека ќе ме нервираат во секоја сцена кајшто ќе ја видам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom