TrackMania nations турнир

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
На сингл се. На секоја стаза има 4 медали - бронза, сребро, злато и Nadeo. Nadeo e медал од авторите на играта и е најтешко :)
Оф мори мајко...Океј, да не се праам тешка возачина, сите златни медали со зелен круг ги имав освоено кога возев порано :) Т.е. надео медал, како што ги викаш....на тмн само, сеа на форевр други траки се?

иначе, играјте на потешки мапи, кратки со ултра тешки со тешки маневри, каде има слобода за “бутање“ од позиции во разлики од 1-5 стотинки :) Тоа е возбуда :) кога ке бидеш прв, а вториот е само стотинка зад тебе :)

едит: океј, тоа мене ми е интересно, за вас ако ви е интересно сингл плер, играјте сингл плер.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Оф мори мајко...Океј, да не се праам тешка возачина, сите златни медали со зелен круг ги имав освоено кога возев порано :) Т.е. надео медал, како што ги викаш....на тмн само, сеа на форевр други траки се?

иначе, играјте на потешки мапи, кратки со ултра тешки со тешки маневри, каде има слобода за “бутање“ од позиции во разлики од 1-5 стотинки :) Тоа е возбуда :) кога ке бидеш прв, а вториот е само стотинка зад тебе :)

едит: океј, тоа мене ми е интересно, за вас ако ви е интересно сингл плер, играјте сингл плер.
За ова со медаливе викав за сингл дека е интересно, но друго е мулти кога се бркате за една стотинка :vozbud:
 

NeutroN-MkD-

HealthlesS^
Член од
28 април 2009
Мислења
257
Поени од реакции
6
Оф мори мајко...Океј, да не се праам тешка возачина, сите златни медали со зелен круг ги имав освоено кога возев порано :) Т.е. надео медал, како што ги викаш....на тмн само, сеа на форевр други траки се?

иначе, играјте на потешки мапи, кратки со ултра тешки со тешки маневри, каде има слобода за “бутање“ од позиции во разлики од 1-5 стотинки :) Тоа е возбуда :) кога ке бидеш прв, а вториот е само стотинка зад тебе :)

едит: океј, тоа мене ми е интересно, за вас ако ви е интересно сингл плер, играјте сингл плер.
pred 1 saat se jadev so germanci za po 1-2-3 stotinki btw na koj serveri igras so kratki a teski mapi ?

edit: i kako se pravi smiley u ime?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
pred 1 saat se jadev so germanci za po 1-2-3 stotinki btw na koj serveri igras so kratki a teski mapi ?

edit: i kako se pravi smiley u ime?
UBP short + mini
а иначе незнам точно како се прави смајлито...ама знам дека тоа не е смајли, арапска поддршка е...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom