TrackMania nations турнир

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Добро ко за прв пат имаше 5-6 души серверо е активен до вечер до кога не легнам кој сака нека возе и јас ке дојдам чат пат.И кажите за кога ке се собереме сакате тиме атак или куп??:smir:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Добро ко за прв пат имаше 5-6 души серверо е активен до вечер до кога не легнам кој сака нека возе и јас ке дојдам чат пат.И кажите за кога ке се собереме сакате тиме атак или куп??:smir:
А зашо не се ставиме на странски сервери? Вака ни поени ни ништо....
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
А зашо не се ставиме на странски сервери? Вака ни поени ни ништо....
ЈАс лично не играм за поени порано кога ја играв пред година време стигнав до ранк 3ооо и нешто од милиони и шо ништо играм за забава за да си играме ние од кајгана а ако сакате не странски неам ништо против:smir:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
ЈАс лично не играм за поени порано кога ја играв пред година време стигнав до ранк 3ооо и нешто од милиони и шо ништо играм за забава за да си играме ние од кајгана а ако сакате не странски неам ништо против:smir:
Како сакате...Мене ми е побитно да направам поени и да котирам на свестската скала, да ме гледаат странци како “прошишувам“ покрај нив и им ги “крадам“ местата додека возам со македонски обоен мобил.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Гасим сервер нема луге инаку да се надоврзам на статускво дека за поени ранк и такви работи играјте си каде сакате боше мили финтата е тука за забава да се повоземе тука ние од кајгана ајт гасам сеа утре па а ако има кандидати до вечер (шо не верувам) палим одма.:smir: Важно Pio-pzs,SSS-Stolica,StatusQuO,Гладиус и уште неколку шо не се претсавија дојдеа и повозиме и беше ок .
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Гасим сервер нема луге инаку да се надоврзам на статускво дека за поени ранк и такви работи играјте си каде сакате боше мили финтата е тука за забава да се повоземе тука ние од кајгана ајт гасам сеа утре па а ако има кандидати до вечер (шо не верувам) палим одма.:smir: Важно Pio-pzs,SSS-Stolica,StatusQuO,Гладиус и уште неколку шо не се претсавија дојдеа и повозиме и беше ок .
Дај бе да изиграме сеа :D
Мене вчера ми испадна некоја работа и не бев дома, па ајде сеа ако сакате кажете термин :)
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
562
Поени од реакции
10
I jas ke igram ako ima turnir se zaraziv vo igrava samo nemoem da prestanem da ja igram nikot mi e thedragonmkd pobarajte me za prijateli
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
ке ГО ПУШТАМ СЕРВЕРО ЗА 2 МИН КУП КЕ ГО НАПРААМ КОЈ ДОЈДЕ ДОБРЕДОЈДЕ :smir:
 

NeutroN-MkD-

HealthlesS^
Член од
28 април 2009
Мислења
257
Поени од реакции
6
add me in: NeutroN-MkD-(forum) BeDz0! acc a nick mi e failiture(ingame)

kako e serverot btw?
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
add me in: NeutroN-MkD-(forum) BeDz0! acc a nick mi e failiture(ingame)

kako e serverot btw?
Кајгана.мкд
ПОжалија се луге биле ногу лесни стазите идам јас да средам некој бегани мапи за тајм атак.

Just a Boy напиша:
Кајгана.мкд
ПОжалија се луге биле ногу лесни стазите идам јас да средам некој бегани мапи за тајм атак.
Те сеимнувам некој стази има неколку лесни неколку тешки за да се задоволат сите играчи до вечер ке ги ставам и кога ке биде готово ке пишам тука па кој сака да ги пробаме.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Ајде ајде, 209 медали имам, 47-мо место сум во Македонија. Чекам серверов да се пушти и да се пресметаме :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom