Top Eleven Be a Football Manager

Член од
15 јануари 2012
Мислења
80
Поени од реакции
21
Поздрав,

Сакам да ја отворам темава за љубителите на оваа игра.
Дали некој знае како да ги хакираме токените и парите кај ова игра.

:vozbud:
 

CrookedYoung93

<3 Echte Liebe <3
Член од
27 април 2013
Мислења
295
Поени од реакции
198
Море пиши дека играш,која лига си ова она,ќе хакнувал он,о љурзим.
 

mickey mouse

Багабонти
Член од
5 септември 2011
Мислења
904
Поени од реакции
2.666
Како се напредуваш на повисоко ниво така играчите ти ги купуваат без да те прашат тоа им е глупо направено
 
Член од
15 јануари 2012
Мислења
80
Поени од реакции
21
Значи сите користат лиценцирани софтвери? Кај нас врие пиратеријата.
Да појаснам, прашањето ми беше дали има софтвер за тоа?
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
1.261
Поени од реакции
1.118
Игра некој сеуште ? Topeleven
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
1.261
Поени од реакции
1.118
Кој левел и лига си ? И формација со која победуваш пошто предходната завршив 7 едвај се спасив да не паднам.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.061
Поени од реакции
5.521
Кој левел и лига си ? И формација со која победуваш пошто предходната завршив 7 едвај се спасив да не паднам.
7 левел на лига. 4-1-2-1-2 формација користам но сите играчи ми се од 50 до 54 рејтинг. Како накачуваш левел се поголема е конкуренцијата. Од 14 екипи,10 ќе се бореме за топ 4 :D
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
1.261
Поени од реакции
1.118
4-2-2-2 Играм од оваа сезона. И лига 9ниво. Инаку играв 4-1-2-1-2 и освоив достигнување "Непоразен" Заврши ја лигата без пораз.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.061
Поени од реакции
5.521
Јас како за инат пред две сезони само еден пораз имав и тоа од слаба екипа. Се чудам како загубив,а 10 класи подобар бев од таа екипа по рејтинг. Битно последни кола беа. Прави играта намештаљки по малце. :D
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
1.261
Поени од реакции
1.118
Ја имам избришано играта кога изгубив од најслабиот у лигата. :vozbud:
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
1.982
Поени од реакции
3.714
Бич плиз немате вие паѓано и градено тим 3 сезони за у четвртата све живо да освоите os: одамна неам играно можда стои тимот уште
 
На врв Bottom