Tom Clancy's H.A.W.X

Дали сакате да организираме турнири за оваа игра?

  • да

    Гласови: 2 100,0%
  • не

    Гласови: 0 0,0%

  • Вкупно гласачи
    2
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

TwiNNeR

Повеќе читам, помалку пишувам
Член од
1 декември 2009
Мислења
176
Поени од реакции
94
Ако има заинтересирани, кажете, ќе се организираме.

--- надополнето ---

еве линк, ако не ја знаете, видете ја.


линк за симнување, ако не работи пратете ми ПП, ќе ви кажам се што треба.

--- надополнето ---

за како ќе играме, најверојатно преку Garena.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom