TikTok

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
6.178
Поени од реакции
13.453

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.515
Поени од реакции
14.002
Како за пет дена изгуби 2000 фоловери? И дали е поефтина цената без изгубени следачи?
 
Член од
8 јануари 2021
Мислења
9
Поени од реакции
6
dva akaunti se, ne e nisto izgubeno, nema potreba da se sekiras
Автоматски споено мислење:

Како за пет дена изгуби 2000 фоловери? И дали е поефтина цената без изгубени следачи?
dva razlicni akaunti se nisto ne e izgubeno, tie sto gi interesira moze da me kontaktiraat vo poraka, ti gledaj si ja tvojata rabota...
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.592
Поени од реакции
2.383
dva akaunti se, ne e nisto izgubeno, nema potreba da se sekiras
Автоматски споено мислење:


dva razlicni akaunti se nisto ne e izgubeno, tie sto gi interesira moze da me kontaktiraat vo poraka, ti gledaj si ja tvojata rabota...
Не драпај. Едно вирал видео ти треба и оп одма 100k + следбеници
 
Член од
14 октомври 2017
Мислења
180
Поени од реакции
80
После објавување на видео, колку време активно ќе излегува видеото на for you page (fyp)? 24 или 48 часа?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
17.999
Поени од реакции
27.528
Многу ретардација има по тик токов, човек ќе оглупави цел ден да е на тоа нешто. Не знам дали сум толку назаден па не ги сваќам работиве али увидов дека не е за мене ова.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
18.234
Поени од реакции
13.445
Многу ретардација има по тик токов, човек ќе оглупави цел ден да е на тоа нешто. Не знам дали сум толку назаден па не ги сваќам работиве али увидов дека не е за мене ова.
нов тик ток предизвик :icon_mrgr:
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/suludi-tiktok-izazov-s-testisima-petorica-osjeckih-tinejdzera-zavrsila-u-bolnici-u-cemu-su-pretjerali-15270632
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.317
Поени од реакции
6.651
Многу ретардација има по тик токов, човек ќе оглупави цел ден да е на тоа нешто. Не знам дали сум толку назаден па не ги сваќам работиве али увидов дека не е за мене ова.
Секоја ваква видео социјална мрежа зависи што ќе гледаш. И на Јутјуб има ретардација ама бираш што ќе гледаш.
Е сега тоа што некој ретардирани тик ток видеа се доста гледани и на врвот видливи за секој тоа е ужасот.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
2.819
Поени од реакции
2.482
 

Kajgana Shop

На врв Bottom