TIBCO BW

Дискусија во форумот 'Програмирање и програмски јазици' започната од Трибиани, 10 август 2018 во 00:08.

 1. Трибиани

  Трибиани

  Член од:
  21 јули 2018
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  70
  TIBCO BW 6 или 5 корисници тука?..
   
 2. Hurin

  Hurin Pokerface bastard

  Член од:
  3 јуни 2009
  Мислења:
  7.621
  Допаѓања:
  11.800
  Support rabotis ili Development ?
   

Сподели преку: