The Wire

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.570
Поени од реакции
27.203
Нај јака сцена е со масата кога требаше да ја извадат а Херк мислеше дека ја внесуваат :pos:
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
4.935
Поени од реакции
12.574
Колку е јака серијава, да го видам ликот што го глуми марло на улица, ќе се усерам од страв хахахаха
Скроз рендом, ама во СЦМ над ескалаторот од 2 на 1 кат кога се спушташ, од фаст фудовите кон Пеко страната, имаше една реклама со тип што премногу личеше на Марло (не знам дали ја има уште). Прв пат кога ја видов рекламата нешто за мода беше , се усрав и јас од страв, одма ми се врати филмот во глава на серијата, сфатив дека не е тој пошто ми текна дека серијата е одамна и дека би требало да е остарен типов, ама вака на лик исти беа :D
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.570
Поени од реакции
27.203

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
14.632
Поени од реакции
32.029
Автоматски споено мислење:

Верувам еден од поомилените ликови на сите во серијата. Штета ако е вистина ова за предозирањето.

RIP :(
Прегледај го приврзокот 306121
'Money ain't got no owners, only spenders' -Omar Little
 
Член од
27 декември 2011
Мислења
590
Поени од реакции
503
Нема промашен лик во серијата.
Кастинг левел = ненадминат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom