The Vampire Diaries

Член од
25 јуни 2010
Мислења
8
Поени од реакции
0
a molam vi se na koja strana go gledate serijata oti na youtube ne dava
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.602
Поени од реакции
10.276
Штотуку објавени информации :) On Thursday, September 9, the network’s #1 show, THE VAMPIRE DIARIES (8:00-9:00 p.m. ET) returns for a second season. :je::je::je::je::je::je:
:vozbud::vozbud::vozbud:
ама има многу бе до 9ти :nesvest:
 
Н

'Никола'

Гостин
Туф па дали е поинтересно. Од првата сезона не изгледав ниеден трејлер. Многу поинтересно ми е кога ја гледам епизодата и појма неам за ниедна сцена од неа:)
Па и јас истото го пишав.:)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.264
Поени од реакции
17.948
На Teen Choice Awards, нашиве мили Вампири освоиле 7 награди.
 
I

Intex

Гостин
АјсБоју, да не излезе дека само билдаш, да ти се придружам у дискусија.

Значи на 9-ти се враќаат вампирите. Мх, мх, ќе биде вручо.:)
 
Н

'Никола'

Гостин
Прејако ќе биде со Кетрин. Ќе прави збрки колку што можи и не можи.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom