The Simpsons

Buci

Il Padrino
Член од
4 август 2006
Мислења
300
Поени од реакции
2
Ne znam dali imalo vakva tema do sega,ne ja najdov taka da ja otvaram.
mene licno mnogu mi nedostasuvaat "zoltite".na vas?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
зш да ти недостасуваат, симни си ги од на нет епизодите. Ел барто :pos::pos::pos::pos:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Најзакон цртана серија што сум ја гледал. Секојпат се мочам од смеење на глупостите на Хомер.. Типот е на некоја дрога гарант.. :poss: Јас ја имам само првата сезона на пат сум да ги симнам сите.. само треба време..

Ми недостасуваат на нашиве телевизии треба да почне некоја да ги дава..
 

^SaW^

^K^B^
Член од
2 јуни 2006
Мислења
892
Поени од реакции
1
mr_wicket напиша:
Најзакон цртана серија што сум ја гледал. Секојпат се мочам од смеење на глупостите на Хомер.. Типот е на некоја дрога гарант.. :poss: Јас ја имам само првата сезона на пат сум да ги симнам сите.. само треба време..

Ми недостасуваат на нашиве телевизии треба да почне некоја да ги дава..
Bogami tocno...davaat nekoj bezveze crtani maline deca da stanuvaat glupi:lud:A simsonovi e drugo nesto:aplauz: :toe:
 

Buci

Il Padrino
Член од
4 август 2006
Мислења
300
Поени од реакции
2
ne e filing da gi simnes! forata e da ima odreden termin ko so imase porana kogga site ke se priberevme od ulica i ke se zalepevme pred televizor!!!
 
Член од
11 ноември 2005
Мислења
316
Поени од реакции
6
Еј стварно се закон, би сакал ако не можат да увезат нови продолженија барем старите некоја од нашиве телевизии да репризираат
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
СеријАТА е опасна...Хомер : Why you little!!!
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
hftoons027.gif -Дефинитивно мојот омилен лик :vozbud:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
The Simpsons беа закон бе. Ги гледав на канал 5. Ама не ја даваа долго време.

п.с. Фантом, ај прати ми пп со линкче за да симнам некоја епизода. :vozbud:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Покренувам петиција... Дали сакаме некоја од телевизиите да ја емитува симпсонови во својот термин? Јас велам Сакааааааааааааааааааааам. I miss Homer...
Кајганџии, запишете се ве молам... ќе го доставиме ова до сите телевизии па да видиме, може ќе успееме...
 
Член од
11 ноември 2005
Мислења
316
Поени од реакции
6
Сакам, јас сум за

А ако има некој што знае каде може да се симнат некои епизоди нека дава линк одма
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
viktorgg напиша:
Покренувам петиција... Дали сакаме некоја од телевизиите да ја емитува симпсонови во својот термин? Јас велам Сакааааааааааааааааааааам. I miss Homer...
Кајганџии, запишете се ве молам... ќе го доставиме ова до сите телевизии па да видиме, може ќе успееме...
Patam po Simpsonovi.:place::place::place:Tolku mnogu mi falat so ponekad cak i haluciniram deka gi gledam na televizija:) .
Za da ja prekinam agonjava oficijalno go davam svojot potpis i vetuvam deka ke se molam u mojot "Simpsons" hram :lazgo: za da uspee peticijava.:se_ molam :cuc:
 
Член од
18 август 2006
Мислења
325
Поени од реакции
4
ROCCO напиша:
Сакам, јас сум за

А ако има некој што знае каде може да се симнат некои епизоди нека дава линк одма
Eve linkovi za site sezoni, pa navalete!!!
 

Attachments

Член од
10 август 2006
Мислења
104
Поени од реакции
1
аааа не ме потсќајте на симпсонови!!!колку би било закон да ги има пак на телевизија!!!Јас сум за иако имам 3 двд цединја од нив во пц пак не е исто...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom