The Mandalorian

Член од
26 јануари 2009
Мислења
10.881
Поени од реакции
16.363
Епизодите од The book of Boba Fett што ги режираше Роберт Родригез беа убедливо најлоши, вклучувајќи ја и последната.
 
Член од
14 август 2006
Мислења
41.301
Поени од реакции
72.319
темава најдобро да се преименува во

Star Wars TV [Mandalorian, Boba Fett, Ahsoka, Ob1...]
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 321707
Постеров покажува неразумно ретерирање од политиката на диверзитет. Се надевам дека барем во содржината авторите нема да заборават дека на светов освен бели, стрејт мажи има и други суштества.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.004
Поени од реакции
6.465
Постеров покажува неразумно ретерирање од политиката на диверзитет. Се надевам дека барем во содржината авторите нема да заборават дека на светов освен бели, стрејт мажи има и други суштества.
Дали ти @Hello Kitty си за да да се врати Џина Карано како Кара Дјун?
Автоматски споено мислење:

Епизодите од The book of Boba Fett што ги режираше Роберт Родригез беа убедливо најлоши, вклучувајќи ја и последната.
Многу мрзливо режирање. Како да намерно сакал епизодата да испадне лоша.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.152
Поени од реакции
26.293
Добра вторава епизода, јак клифхенгер на крајот
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.152
Поени од реакции
26.293

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.998
Поени од реакции
18.405
Последнава 7-ма епизода е една од најдобрите епизоди од серијалов !!!
 
Член од
11 април 2023
Мислења
89
Поени од реакции
241
Има пад на квалитетот на третава сезона во однос на втората а тоа мислам дека се должи на тоа како што читав Lucas Films не му давале доволно слобода на Jon Favreau да ја тера серијата тој како што сака при што Favreau се побунил.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.152
Поени од реакции
26.293
Очекувам во последнава Грогу да излезе од сенката и да му е*е матер на Моф
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.152
Поени од реакции
26.293
Насловот на 7ва епизода беше the spies, е сега откако налетаа на заседа се поставува прашањето кој се шпионите, дали the armorer, Ax Woves или сосема некој друг, во последната ќе биде доста интересно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom