The Mandalorian

Член од
30 мај 2009
Мислења
10.104
Поени од реакции
23.155
Аха.. сега читам оти не била она.. инаку многу голема е сличноста затоа ме збуни ова.. Не се прави многу паметен.. Затоа јас прашав и не ми беше јасно...
Не мора да читаш, можи и да изгледаш како не била таа.
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.944
Поени од реакции
5.140
Сега и спиноф серија за Боба Фет,максимално ја молзат Стар Ворс франшизата али ако продукциски е како Мандалориан give it to me.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.553
Поени од реакции
27.123
Сега кога Грогу е надвор од сликата пошто е со Лук не верувам дека во трета сезона ќе се појави многу....можеби во некоја ситуација, ќе видиме што ќе се случи со дарксејберот кој е во рацете на Дин Џариан и дали ќе се истепаат со Бо Катан.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.195
Поени од реакции
19.247
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.804
Поени од реакции
11.439
Јас за овие популарниве серии си гледам вакви reactions видеа од неколку јутјуб канали, и за финалето на Мандо мислам дека прв пат да имам реакција како и некои од видеата. :D
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.553
Поени од реакции
27.123

Kajgana Shop

На врв Bottom