The Last of Us

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.481
Поени од реакции
5.937
This one hits hard.

Screenshot_20230211_230255_MX Player Pro.jpg

Иако знаев што следи, тензијата беше до плафон.
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.861
Поени од реакции
12.183
Ауу јака 5тава, бравос.
Претпоставувам 6та ќе биде тек следниот понеделник?
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.560
Поени од реакции
2.435
врв петта епизода, иако малце тапа ми беше што знаев што ќе бидне со Хенри и Сем поради играта, ама пак ќе кажам, кога ја следат играта и не забегуваат премногу, епизодата е предобра. И алал да им е за местава на прикажување, буквално ме тераат да ја упалам пак кецот да ја свртам, посебен тач со канцеларијата вчера кога го правеа планот. е таму да знаете како се крие и убива кликери.. :vozbud:
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.481
Поени од реакции
5.937
Ауу јака 5тава, бравос.
Претпоставувам 6та ќе биде тек следниот понеделник?
Поради Super Bowl беше оваа недела порано. Од следната продолжуваат ко претходно.
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.861
Поени од реакции
12.183
Поради Super Bowl беше оваа недела порано. Од следната продолжуваат ко претходно.
Да знам, само мислев случајно да не се смилуваа да не почастат со уште една епизода понеделник :D
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
3.955
Поени од реакции
6.599
Ги направиле блоатериве појаки у серијава некако, изгледаше неуништлив хаха

Па и од Агнес песна ставиле :love:

 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
27.744
Поени од реакции
54.350
Солидна епизода, иако бавното темпо веќе почнува да ме нервира.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.061
Поени од реакции
7.099
И мене ме нервира на моменти бавно темпо на серојава, малку дел сум гледал gameplay од играта па не знам многу дали е вака и играта целосно поспори дејствија.

Сепак епизода 5 и 6 одлични.
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.560
Поени од реакции
2.435
ете ми ја сцената кога Ели ќе рече I am not her you know, иста е ко од играта само што Џоел кажа U tread on thin ice here, а во серијата го скокна тој дел. Топ епизода, следната ќе има уште повеќе акција.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom