The best from twitter

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
Пребарав низ форумов дали има нешто слично на оваа тема но не успеав баш да пронајдам,ако модераторите сметаат дека треба да биде под тема некаде или да се избрише океј е.

Претпоставувам повеќето од овде се твитерџии па си читкаат твитчиња што им ја полнат душичката и ги смеат.Ајде да споделиме нешто,чисто онака за ќеф

Нешто од мене
1.Цел ден била со едно ѓеврече ... ало брее,јас три години бев со еден кретен па шо ?
2.ПРАВИЛО БР.1 за дејтање: АКО искочите на пијачка и не личи воопшто на сликите од фејсбук,има да части пиење се док не ти заличи! ФАЛА ЛЕПО
3.Еден другар работи во ИТ служба и му се јавиле во осум сабајле да пријават дека нема Гугл.. Им кажал дека од девет отвара..

:P:P:D:D:LOL::LOL::notworthy::notworthy::ROFLMAO::ROFLMAO:(y)(y):X3::X3::):):cool::cool::oops::oops::rolleyes::rolleyes:
 
Член од
13 мај 2009
Мислења
687
Поени од реакции
283
Немојте пак со твитер тука. Форумот и твитер се две сфери шо после некои препукувања видов дека не се мешаат :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom