Telegraph Fantasy Football - World Cup Edition

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
12.245
Поени од реакции
19.705
If you are new to Telegraph Fantasy Games, enter your email address, choose a password and fill out your personal details. To play TFF you must be aged 18 or over and be a resident of the UK, Channel Islands, or Isle of Man.

Нема потреба од тој фантази, секако ќе има официјално фантази на сајтот на ФИФА. Околу 5-ти јуни ќе ја отворат играта откако ќе бидат потврдени сите играчи кои ќе учествуваат на СП.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
10.163
Поени од реакции
7.612
If you are new to Telegraph Fantasy Games, enter your email address, choose a password and fill out your personal details. To play TFF you must be aged 18 or over and be a resident of the UK, Channel Islands, or Isle of Man.

Нема потреба од тој фантази, секако ќе има официјално фантази на сајтот на ФИФА. Околу 5-ти јуни ќе ја отворат играта откако ќе бидат потврдени сите играчи кои ќе учествуваат на СП.
Болдираново не е ограничување, ја креирав и си пополнив културно дека сум од Македонија. Случајно ми излезе на телеграф па реков да споделам. Ако излезе од FIFA топ
 
На врв Bottom