Teenage Mutant Ninja Turtles

Член од
25 јуни 2013
Мислења
583
Поени од реакции
246

што велите за новата серија нинџа желки, ја гледате ли, кои се вашите мислења...

За тие што не знаат, приказната е скоро иста како и на старата анимирана серија само овде е нешто изменето и имаат нови противници.

Серијата мене ми се допадна сега за сега, ја гледам затоа што ме потсекја на старите времиња



серијата има негде околу 20 епизоди сега за сега официјално пуштени, секоја недела даваат нова на nickelodeon а и на интернет може да се гледа
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817
Го има стаорецот, на слики не се гледа :icon_lol:
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
583
Поени од реакции
246
баш за пицата не покажуваат од кај ја набавуваат, само во првата епизода од еден пица доставувач за првпат пробуват, ама многу е јака серијата шеги и акција (y)
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.035
Поени од реакции
28.672
Растев со желкиве, него зебете серијата на 28ми
излегува TNMT Out of the shadows едвај чекам.
Супер е за co-op со друштво си минеш мисии. :vozbud:

 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Омилени ми се желкиве, црвениот најмногу го сакам (незнам како се вика само).
Почнав да ги гледам новиве епизоди, али колку и да се добри, неможат да бидат подобри од старите. (y)
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.536
Поени од реакции
14.669
оти анимацијава ко семинарска во Maia ми изгледа ??
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Овие новите ми се ептен глупи, најарни беа тие што ги даваа на А1 (бог да ја прости) скоро ги гледав сите епизоди.
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
Види сеа нинџа желка ти е ствар! да не се разбереме погрешно нешто ама ова новово по сликиве анимацијава излгеда како дркотиња од невин нилски коњ измешана со мрсуљ од нос на цигањ мртов кој имал запалење плуќа и сезонски грип и умрел од сида,
би требало нешто у стил на кунг фу панда да ги напраеле тоа е добра слика ама тоа е има некој луѓе со главом у зид идат
 

Kajgana Shop

На врв Bottom