Techno/Tech House/Minimal журки, артисти, фестивали итн...

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
183
Поени од реакции
429
Гледам во Longbus праат некои журки, ме интересира дали може било кој да иде или се приватни? Исто, кај се наоѓа точно на Средно Водно?
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.245
Поени од реакции
741
Гледам во Longbus праат некои журки, ме интересира дали може било кој да иде или се приватни? Исто, кај се наоѓа точно на Средно Водно?

Може кој сака. Се наоѓа во тоа ресторанчето над паркингот на Средно Водно.
 
На врв Bottom