Taтко на 13 години!

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
На 12 години мој успех беше да фатам за г'з девојче.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Е токму заради вакви работи јас сум против абортус!!!!! Зарем има некој нормален ,уште повеќе зарем има некој од поборниците за забрана на абортусот кој смета дека детево(мислам на бебето не на таткото) ќе добие соодветна грижа, воспитување и образование???
Работава не не за честитање, работава е богами за плачење.
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Е токму заради вакви работи јас сум против абортус!!!!! Зарем има некој нормален ,уште повеќе зарем има некој од поборниците за забрана на абортусот кој смета дека детево(мислам на бебето не на таткото) ќе добие соодветна грижа, воспитување и образование???
Работава не не за честитање, работава е богами за плачење.
мислиш не си против абортус?
 
Член од
31 октомври 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
ako prodolzi i sinot po stapkite na negoviot tatko ovoj bi bil dedo na 25 godini:tapp::tapp:
 

Филозофка

Amelie Poulain
Член од
21 јануари 2009
Мислења
1.680
Поени од реакции
525
Браво ее кешки такви да беа мажите у Мк, абе на 30 не сакаат да прифатат одговорност за дете а камоли на 13 години :vozbud:да станат татковци еве МК- мажи имате убав пример сеа да се угледате на него:pos2:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Како прво како може тоа сонеа да се фане?Како второ:можно ли е?
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
мислиш не си против абортус?

Апсолутно не,највеќе заради вакви измрдани ситуации! Па види го ТАТКОВО ЕЈ!!! Овој мрсулов ли ќе биде татко???

Браво ее кешки такви да беа мажите у Мк, абе на 30 не сакаат да прифатат одговорност за дете а камоли на 13 години :vozbud:да станат татковци еве МК- мажи имате убав пример сеа да се угледате на него:pos2:
Убав пример????? Де кажи што е убавината на примерот, зашто мене се ова ми е тажно!
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Ај овие ненормални, ама родителиве нивни бе...
Татко му наместо да го кренит на клоци ветуват дека ќе го советувал... :nesvest::nesvest::nesvest:
Незнам зш не напрајле абортус...
И, да, сум за абортус, ова е една од причините.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Браво ее кешки такви да беа мажите у Мк, абе на 30 не сакаат да прифатат одговорност за дете а камоли на 13 години :vozbud:да станат татковци еве МК- мажи имате убав пример сеа да се угледате на него:pos2:
Сестро ако неќеле да ти го начукаат и да имаш дете одма кажи си, ќе се најдат кандидати.
 

DeepPurple

* Belly Fairy *
Член од
16 јануари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
10
Lele ova e zalno, aman bre 13. Uste on e dete, ke bil dobar tatko. Kakov?? Nema da mozi da go podigne deteto, on ke mi bil tatko. Ova e goleeema graska na nesovesnite roditeli
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
75
Поени од реакции
2
:uvo:OMG
...
Lelee sto se ima po svetov... i roditelive gi podrzale decava a? huhuuu bravos... Unisteni im se zivotite, a bebencevo sto go ceka:s zagreota:nesum:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Отишла младинава напред...секоја чест! Е сеа татко на 13 години...шубе е:uvo: Па на копиљот бубуљици му искачаат сеа бе каде таткоо. Абее отиде младинава.
Ја на 13 години првпат лапав. Сакав за гз да фатам ама Нее ми тргна рака. И ми рече тогаш шмекрицата...извини Шмеки брзаш, башка не те познавам доволно...Ама ок ми беше..топ! Доаѓам дома насмеан...си гледам у таван и си викам ејј лапав еј. Убаво беше. Абе деца бе...абе прво :drk::drk:кајте па после :pusk: па на крај ебете бе...постепено. Многу нагло многу нагло...ц ц ц ц
 
M

Mario Gómez

Гостин
Па мислам дека таа го родила детето за некоја пара од новинарите за слики од бебето и за интервју.Инаку нема друга цел за да се роди дете кое ќе го огледуваат неговите баба и дедо.Тие решија да си ги уништат животите за малце пари.

Барем јас така мислам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom