Tип на денот (Читај правила во прв пост)

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Sevilla - Zaragoza X2

Fenerbahce - Bursaspor 1&3+

Maroko - Zelenortska Republika NG

AS Roma - Inter 1

PSG - Toulouse 1&3+
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Setubal-Porto 2 1.35
Raufos-Ham Kam 3+
Овие две вака планирам за 1000 да ги пуштам утре.
Порто нема кикснато со сетубал од 2005 година. А ова другата е пријателска али досега меѓусебни дуели му се сето 5+.
Raufos-Ham Kam WInnnNNNNNN 1-2
колку % ти се ???
 
Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
абе ок, али 1.35 и оваа 3+ , ти иде кофициент најмногу 2...А јас ги пишувам за 50 денари, и не ми се исплаќа уплата 50, добивка 100... И не ги пишав... Ај здравје утре ;D Ај ако можиш дај ми за утре...
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
абе ок, али 1.35 и оваа 3+ , ти иде кофициент најмногу 2...А јас ги пишувам за 50 денари, и не ми се исплаќа уплата 50, добивка 100... И не ги пишав... Ај здравје утре ;D Ај ако можиш дај ми за утре...
Друже од искуство ти кажувам дека само така се игра. Јас играм строго сингл, double, triple max. Mn ретко тикет последно време. До кај 7 коеф макс. На неколку по 300-1000 на секое. Дневно ретко сум во минус последнава недела, скоро секој ден имам по некое добитно. За една недела имам околу 6100 денари плус
Еве сега во живо ја фатив Порто Б дава следен гол 2.5 коеф на 5 евра. Ми е криво што ја немаше Бордо за 1-2 али то е то. Инаку доста играм и во живо на бет365, гледам како се одвива утакмицата и играм на дава следен гол и слично. 2 утакмици над 3 коеф и по 10 тина евра.
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
da ti gi postavam rabotite kako sto gi gledam jas

1. arsenal se 7 pozadi totenham za da idat vo LS.
2. arsenal ima 2 porazi po red od city i celzi
3. arsenal gi tepaa prvata 1-3
4. BITNO arsenal na west ham mu dade dve pobedi i go spasi od ispaganje vo 2006/2007 i arsenal tie bodovi si gi nema uste vrateno posto realno ne mu trebale, a togash arsenal gi izgubi dve so 0-1 i 1-0, i mancester utd im dade na vest ham 1-0 0-1 i so tie 12 bodovi west ham se spasija.
5. londonski klub se taka da si imaat sorabotki
6. vo ovoj preoden rok im go dadoa chamah na pozajmica
7. west ham se realno nadvor od zonata na ispaganje ovaa godina so 9+ boda i plus imaat jaki igraci sto bi bilo realno da ostanat vo liga.
8. arsenal pokazuva znaci na konecno konstruiranje tim, potpisaa 5 godisni dogovori so mladi igraci, sea i so walcot. tuka se i podolski kazorla i geroud.
9. Eden od glavnite obvrski za arsenal kako klub e da zema ucestvo vo LS, na toj nacin najbrzo bi gi vratile dolgovite vo vrska so stadionot.

tip mi e 1 1000%
mislam deka i 2u1 ke projde posto arsenal za cudo nemaa uste ni eden ovaa godina, a west ham e sovrsen tim za toa.
i 7+ moze da se izigra so rezultat od 5-2 ili 4-3

mislenja???
Koj maler sum c c c mi ja otvara 0-1 i izednacuvaat do ht. Posle im rokaat 4 gola za 12min i od 60ta cekam eden gol ibse povredi deteno i ovie prestana da igraat c c c
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Sevilla - Zaragoza X2 -- 4:0

Fenerbahce - Bursaspor 1&3+ -- 3:0

Maroko - Zelenortska Republika NG -- 1:1

AS Roma - Inter 1 -- 2:1

PSG - Toulouse 1&3+ -- 3:1
Не ја играв Севиља преризична ми се виде, ама овие Мароко копилиња како мораа да дадат гол 80та минута, се си викам таа утакмица 0:0 завршува :гомце:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom