Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Треба да разгледам, прееска случајно видов, Alternative 3way handicap ...

Нешто ме влече дека Хул и Шефилд утре ке матат работа... Во сомнителен термин е ставена, а играат третиот и последниот... ке ја пробам на некое ливче x2. 2.25 koef.
Чисто информативно дерби на Јоркшир е ако нешто ти значи. Може се да испадне, не се сакаат многу многу тимовите од Јоркшир меѓу себе, а скоро сите се во 2ра лига(Лидс, Хул, Шефилд, Барнсли)
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Дајте бе некое 100% добитно за утре...
Не уплаќај, посигурно од ова нема верувај :)

За вечерва изиграв НБА
Сан Антонио 2
Торонто 1
Чикаго 190+
Бостон 200+

Вкупен коефициент 8.13
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Утре треба да биди сигурна Србија - Јужна Кореја - Т2 25.5 - . Ако се разбрани Станиќ тешко дека ќе стигнат азијците до ова бројка. Мислам да ја врзам со Франција - Тунис 51.5 + .
2.96 прат во спортлајф.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.261
И како сега да ти одговорам а да не те навредам?

Македонија ракомет 1... ете тоа ти е 100 % ДОБИТНО


Тотенхем x2
Јунајтед 1x
Јувентус x2

вкупно 1.9 во betcity
Додај ја Мак-Чиле 1 можда 2 ќе испадне :D (од мене совет нашиве 2 со хен. играј ги посигурно ти е него ли 3ве.Ако те заебе барем порано ќе знаеш како ти завршило ливчето :ROFLMAO: )
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
ako mislete da ja uplakjate makedonija - chile hendikep 2.. utre pred kladilnicite koj kade igra uste vo 11 saat oti koeficientot ke go namalat 100 % :love:. za utre od mene celzi 2ka prv poraz na stoke doma .. braga 2 .. lester t2+ ... moze da se proba paris fc- creteil -1 singl ( mn begat creteil ) good luck:cool::cool:
--- надополнето: 12 јануари 2013 во 01:54 ---
New_Picture.jpg eve koja bila mestenkata a ne tie so kazuvaa od preska lens 2-1:pos::pos::pos::tapp:
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
qpr so totenham mi faka oko na prevara, inace moze da se proba, 1u2 2u1 7+, i 1 ili 1x... posto harry rednap beshe vo totenham, za malce ne gi vnese u LS, se znae deka toten nemoze da igra LS pored drugive, a i mislam deka toten ne ni ima aspiraci da igra LS, taka da ke sitkaat utakmici, a na QPR mu treba ocajno bodovi, a mediumsko opravduvanje imaat da izgubat posto rednap im go znae dobro timot na toten

isto taka mi faka oko i makedonija rakomet so hendikep 2jka na cile, t.e u prevod da ne pobedime so 13 razlika!!! mislennja?

 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.261
isto taka mi faka oko i makedonija rakomet so hendikep 2jka na cile, t.e u prevod da ne pobedime so 13 razlika!!! mislennja?
Веќе пишав 2-3 пати и ако не испадне тежок фејл ќе испаднам али ипак според мене сто посто оваа е 2 со хендикеп.
Чиле играа на последното СП и извадија 1 нерешено во групите,нашиве патуваа 20 саати со автобус,Шпанија како домаќин денеска го победи Алжир 13 разлика.
Ако една Шпанија како домаќин победи 13 разлика можеш да замислиш како ние ќе успееме да победиме 13 разлика.
Ќе треба 60 минути да играме со прва постава пошто втората ни е тапа.Малце ќе се опуштиме и претпоставувајќи дека ќе водиме цела утакмица на крај ќе ни се доближат.
А не би се изненадил и до крај да се мачиме.
Ама ај ќе видиме сепак нема ништо сигурно во спортскава.

Он топик (покрај мак-чиле)
Фулам-Виган 1 2коеф.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
qpr so totenham mi faka oko na prevara, inace moze da se proba, 1u2 2u1 7+, i 1 ili 1x... posto harry rednap beshe vo totenham, za malce ne gi vnese u LS, se znae deka toten nemoze da igra LS pored drugive, a i mislam deka toten ne ni ima aspiraci da igra LS, taka da ke sitkaat utakmici, a na QPR mu treba ocajno bodovi, a mediumsko opravduvanje imaat da izgubat posto rednap im go znae dobro timot na toten

isto taka mi faka oko i makedonija rakomet so hendikep 2jka na cile, t.e u prevod da ne pobedime so 13 razlika!!! mislennja?
kolku so mozev da vidam site ja tipuvaat makedonija h2 , i dosta realno e mislam deka ke paga utre koef.

qpr jas ako ja igram, 1x bi ja igral ili gg3+
(y)
 
N

Nicky Santoro

Гостин
Не ми се верува што прочитав :vozbud:
Македонија не ве чудело ако се мачи со чиле,абе ги има некој гледано? Кога ќе заводиме со 3-4 разлика утакмицава ќе патува само нагоре...не би ме чудело и со 10 да ги стопиме иако не се форсираме
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
за денес од мене за 1000 ден
унгарија-египет 1 1,25
германија-бразил 1 1,15
полска-белорусија 1 1,15
коеф е 1,65
доволно
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Знае некој што екипа имаат Аргентинците?
Гледам за Црна Гора 1,45 е и мислам дека треба да биде чист 1
После Унгарија-Египет-1
Полска-Белорусија-1
Интер-1
На 2000 ова ке го уплатам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom