Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.036
Поени од реакции
106.833
Имате убава квота во Бет Сити за посед на Челзи .
Границата е 53.5 % и коефициентот е 1,85
Мислам дека ќе имаат повеќе од ова посед сигурно
Don't mess with DEfitez. :icon_lol:
Он: Излегоа вчера и Коби и Дурант + поени, првиов 39 даде а Дурант 32 само Деко светскиот малер ја проколна Лејкерс, иначе ќе беше добра НБА ноќта од кладилничарски аспект.
За денес Њу-Орлеанс-Лејкерс 2хендикеп, мислам дека нема кај да бега денес Лејкерс, овие Хорнетс се едни од најслабите во лигата така да би требало Лејкерси да ја прекинат лошата серија и да победат конечно. Ова е за похрабрите, а на кој не му се ризикува може и чиста 2ка да ја стаи, 1.40 е коефициент.
Јас ја изиграв и Јута-Орландо 1хенд. прво полувреме, 4.5 е границата.
 
Член од
13 јуни 2012
Мислења
67
Поени од реакции
6
CHELSEA - 1&3+
Belenenses - 2+
Cagliari - 1
Celtic - 1
Bayern M. - 1
U.Espanola - 1T 2+
Orleans - C.Zvezda - 2T > - 84.5
 

Зрното

Еден е Зизу.
Член од
17 септември 2007
Мислења
1.526
Поени од реакции
634
Не заборајвате дека Шахтрој после утакмицава оди на зимски распуст.. го прекинуваат првенството во Украина до.... значи добар маркетинг ќе направат за навивачите, а и последен натпревар да заработат некоја пара.. .така да многу местење ќе има вечерва... мннннннннногу :)
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Челзи 1-1 & 4+
Јуве 2-3 гола
Баерн 4+
Лил 2-4 гола
Барса 3+
Селтик 1 & 3+
Брага 2-4 гола

Тешко е вечерва да се фати богами.
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Извинете малку за офф-топик, може ли некој да ми каже што е со овие Моцарт и нивниве квоти GG1 GG2 и полувреме-крај последниве 2 недели? Ретко да најдеш коефициент над 4! Катастрофа жива! За GG и GG3+ да не збориме!

Гледајте за ЛШ вечерва какви им се квотите, прва колона за GG втора за GG3+
golgol.PNG

Тип за вечерва

Одензе - Хорсенс 3+
Каљари - Пескара GG
Селтик - Спартак М. GG
Man U - CFR Cluj GG

Моја препорака, без залетување по конечен тип. :)
 
Член од
19 октомври 2011
Мислења
296
Поени од реакции
252
neznam kolku me pratis ima tuka par lugje me pratat kazuvam tocni rezultati se nappunija pari, i isto koga izgubi real od betis eden vika ne!, ne ja igrajte barsa utre cel svet ja igra, a ja mu vikam cel svet vika ne real kiksna sega i barsa ke kiksne i rekof ke tepa barsa i taka bese, i sea isto tebe ti vikam cel svet vika nema da bide x posto cel svet demek ke ja igra
И што сакаш да поентираш со ова не ми е јасно? Демек најдобро типуваш или секогаш си во право? Не ме цитирај ако немаш да кажеш нешто конструктивно. Добро бе луѓе, има ли некој од вас овде минимум средно завршено. :D Сте слушнале ли за демократија и сопствено мислење!!!???

Тоа што го пишав за Шахтјор - Јувентус е само мое мислење, фала богу дека НЕ МОРА ДА ЗНАЧИ ДЕКА ТАКА ЌЕ ЗАВРШИ НАТПРЕВАРОТ!!!! Нема што сега да се објаснуваме како на мали деца.

И не ми ги кажувај тие прикаски демек најиграни натпревари секогаш излегуваат, баш напротив во голем % не излегуваат. Некогаш излегуваат, пошто тимовите мора да победат кога тогаш.

Ајде баш за вечерва да пратиме како ќе завршат утакмиците. Еве кои утакмици се моментално најиграни во Спортлајф.


 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.494
Утре КХЛ мераци
ОМСК , Магнитогорск и СКА 4,5+ треба да се сигурни иако се мали коефициенти прават 2 и кусур од другите ке видам утре има доста добри особено за 4,5+ а даваат 1.65 1.7 коеф и ЛЕВ најверојатно ке пукне 1 добра форма се и имаат неколку НХЛ играчи
;) Moжеби некој испрати одиме сеа ЛЕВ 1
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Барса 1
Селтик 1
Јувентус 2
Баерн 1
Челзи
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Не заборајвате дека Шахтрој после утакмицава оди на зимски распуст.. го прекинуваат првенството во Украина до.... значи добар маркетинг ќе направат за навивачите, а и последен натпревар да заработат некоја пара.. .така да многу местење ќе има вечерва... мннннннннногу :)
Затоа што нели немаат пари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom