Tип на денот (Читај правила во прв пост)

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Што е со резултативе ццц,твенте 1-2 ,фенер 0-1 :facepalm:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Мој тип
Genk 1
Barsa 2
Atl. Madrid 1
Partizan 1

И може Милан - Јуве да се изигре над 5 жолти картони :)

Брага - Порто ќе флезе 2ка јас мислам
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
885
Поени од реакции
912
Читам денес некако нема многу пари а и јас не се офајдив, така да еве ви еден виц да се расположиме малку па утре понеделник нова недела нови добивки :)

Двајца Другари одат на Погреб на нивен другар и разговараат абе шо му стана на другаров од што почина ... вели едниот ...па еве ти пушува и на споменикот "Од Сопругата и Децата "
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.607
За сите изреволтирани после денешниот ден, нудам солуција со 21 квота :D :ROFLMAO:

Levante - Barcelona 2 & 2-3 @ 2,80
Milan - Juventus GG & 3+ @ 2,30
Bahia - Nautico 1 & 2-3 @ 3,35

Вака сега, Барса ќе тепа денес 0-2,0-3 или 1-2, не очекувајте премногу голови, сепак игра во гости против еден тврд Леванте.
Милан и Јуве ќе одиграат еден добар меч според мене, со 3-4 гола и секако гол гол 3+ ќе си дојде.

Бахиа мислам дека е можно да ја наместат 2 во 1 и автоматски на тоа резултатот би бил 0-1(2-1) и одговара на мојов тип или пак најчесто како што прават овие што се 3 за 3, 1-0 прво полувреме и второ уште еден гол 2-0 и чао. :) (y)
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
За сите изреволтирани после денешниот ден, нудам солуција со 21 квота :D :ROFLMAO:

Levante - Barcelona 2 & 2-3 @ 2,80
Milan - Juventus GG & 3+ @ 2,30
Bahia - Nautico 1 & 2-3 @ 3,35

Вака сега, Барса ќе тепа денес 0-2,0-3 или 1-2, не очекувајте премногу голови, сепак игра во гости против еден тврд Леванте.
Милан и Јуве ќе одиграат еден добар меч според мене, со 3-4 гола и секако гол гол 3+ ќе си дојде.

Бахиа мислам дека е можно да ја наместат 2 во 1 и автоматски на тоа резултатот би бил 0-1(2-1) и одговара на мојов тип или пак најчесто како што прават овие што се 3 за 3, 1-0 прво полувреме и второ уште еден гол 2-0 и чао. :) (y)
редно е да киксне Барса после толку утакмици :D
 
М

Мартин`

Гостин
И да не викате не сум ви кажувал типови после :D

Марибор гг3+
Челзи гг1
Тотенхем гг1
Базел т2 2+ пп
Њукасл т2 2+ пп
Лион гг3+
Рома гг1

Повеќето се за у систем или за сингл, немој да мислите дека сите ќе испаднат :D
Чисто да знаеш зошто не испаднаа јас ги уплатив :pos: оти моите веќе беа почнати за последно ливче што ги планирав, пишувај си сам ливчиња гледам добро ти одеше според она во добивка и не се замарај со темава многу малери има.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.180
Поени од реакции
14.434
Чисто да знаеш зошто не испаднаа јас ги уплатив :pos: оти моите веќе беа почнати за последно ливче што ги планирав, пишувај си сам ливчиња гледам добро ти одеше според она во добивка и не се замарај со темава многу малери има.
Јебига лош ден, а пишам овде све ми искача контра. Минатата недела исто, сеа пак.
У игра сум само на уште едно ако влезе ќе ме извади денес :D

Значи коа ќе пишам тука нешто играјте контра фаќате :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom