Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
5 февруари 2011
Мислења
167
Поени од реакции
94
Ајде да видеме слика од ливчето па и ние ќе уплатеме ;)
Пред две недели ме изгорете со Нови Пазар сега па со ваа ли :pos: :нинџ:
Еве го друже ливчето за 5000 ден. уплатено а таа дојавата Нови Пазар не е моја.

Во иднина повеќе дојави гледајте тука http://www.facebook.com/extrabet101 бидејќи не сум редовен многу на форумов.
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
285
Поени од реакции
5
Ме искеца дортмунд за 4000, а гг ја имав ставено :(
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.659
Поени од реакции
6.525
Од вечерва фатени Марсеј 2-ка, Милан дава 2 гола и Мајорка Х2. За утре се чека Манчестер 2-ка, Удинезе 1 и Наполи 1.
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
udinize -juve -gg3+
atalanta-cesena-2
man utd-2
arsenal-2
lazio-1
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.921
Поени од реакции
475
За вечерва не ми се верува дека Дортмунд ќе тепа регуларно, значи кој планира да ја игра двојка нека размисли добро. Прво Дортмунд секоја година испаѓа рано од купот, тоа е традиција и посебно против тимови од втората или третата Бундеслига. Сега со Фортуна играат против првиот од втората лига.
Второ: Кај Дортмунд не играат доста првотимци: Шмелцер, Субитиќ, Сантана, Бендер, Геце, Бариос, Лајтнер... значи Овомојела кој игра десен бек би требало да игра централен со Хумелс. И со тоа очекувам доста голови и кај Дортмунд, и кај Фортуна.

Мој типови: 3+ и 1X за Фортун
Фала царе. Сакав да ја уплатам 2-ка, меѓутоа откако ти го прочитав постот го сменив мислењето и си ја уплатив 1X. Што значи добро информиран извор :)

Он топик: Баерн М. 2
Дортмунд 1X
Наполи 1
Њукасл 1
Виљареал 1
Рома 2
 

KvAzI

Дипломиран Ѓубрар
Член од
3 септември 2007
Мислења
166
Поени од реакции
47
Фала царе. Сакав да ја уплатам 2-ка, меѓутоа откако ти го прочитав постот го сменив мислењето и си ја уплатив 1X. Што значи добро информиран извор :)

Он топик: Баерн М. 2
Дортмунд 1X
Наполи 1
Њукасл 1
Виљареал 1
Рома 2
Рома двојка а :cool:
за утре:
вилареал 1
арсенал 2
ливерпул 2-3
q.p.r. 0-2
удiнeзе - x


Бонус ливче (цела италија)
Удинезе - 2
Болоња - 1
Интер - 1
Лацио - 1
Наполи - 1
Парма - x
Аталанта - x
Новара 2
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Мене ме зафркна Ленс 1 и Арис 1 (кошарка 78-78 заврши) и ќе ги чекав за 70 000 уште Интер 1, Наполи 1, Сити 1 и Лил 1. Се мислев дали да ја пишам Бастиа или Ленс, среќа шо ја избрав Ленс, иначе само кошаркава да ме паднеше, а овие четири да влезеа денес, ќе се убиев пред НГ одма. :D
Исто и ме падна само Чикаго(-7,5) - Индиана H2, Индиана изгуби со 8 разлика, но за ситно 1200ден.

Не се жалам денес фатив Сиена 1Х, Дортмунд 1Х (благодарам за тој навивачот од Дортмунд шо ја кажа и јас сакав да ја изиграм 2), Волвс ГГ и Флорида - , со 500ден = 3800ден и утре ги чекам уште Интер 1, Лил 1 и Сити 1 на другото тоа со Милан. :)
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
Мене ме зафркна Ленс 1 и Арис 1 (кошарка 78-78 заврши) и ќе ги чекав за 70 000 уште Интер 1, Наполи 1, Сити 1 и Лил 1. Се мислев дали да ја пишам Бастиа или Ленс, среќа шо ја избрав Ленс, иначе само кошаркава да ме паднеше, а овие четири да влезеа денес, ќе се убиев пред НГ одма. :D
Исто и ме падна само Чикаго(-7,5) - Индиана H2, Индиана изгуби со 8 разлика, но за ситно 1200ден.

Не се жалам денес фатив Сиена 1Х, Дортмунд 1Х (благодарам за тој навивачот од Дортмунд шо ја кажа и јас сакав да ја изиграм 2), Волвс ГГ и Флорида - , со 500ден = 3800ден и утре ги чекам уште Интер 1, Лил 1 и Сити 1 на другото тоа со Милан. :)
без навреда али каква смеа ме фати, те зезнале 2 до сеа а и плус 4 ќе чекаш :D aахахахахаххаха, а колку фати? една? ахахахаххахахахахахахха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom