Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Ах бе дете бе....баш при такви статистики има најголема шанса да се случи изненадување. Сигурно не може Барнсли да има 10 победи со ред дома или Ипсвич серија од порази во недоглед. Знаете ли малце закон за веројатност?

Барнсли-Ипсвич 2-4 and rising.... :pos:
А ти ја пиша ли двојка или кец у два чим толку солиш памет?

И самиот у првио пост кажав дека не ми е јасно зошто е толку голем коефициентот за кец.
Требаше да намирисам местенка.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.804
Поени од реакции
6.799
Исто како Нови Пазар шо беше сигурен 1 така и Интер :D
Е до кога ќе дупи Интер дома бе брат? Во 6 утакмции досега има скор 2-1-3 што е премногу лош скор за екипа како Интер, без разлика во каква форма е. Не велам дека е 100% сигурна ама има сосема реални шанси да си излезе 1.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Монтепље :pos: у пм кој е фанал овај викенд бе, средија не тие лажни коеф и дојави :icon_mrgr:
Барнсли од авион се гледа дека е местена 5 гола во едно полувреме. :coffee:
1/2 и 7+ ах ах :cuc:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.945
Поени од реакции
9.580
Монтепље :pos: у пм кој е фанал овај викенд бе, средија не тие лажни коеф и дојави :icon_mrgr:
Барнсли од авион се гледа дека е местена 5 гола во едно полувреме. :coffee:
1/2 и 7+ ах ах :cuc:
ja fativ na nukaksl kako so kazav pred nekolku posta i ja izigrav cela holandija 1 na favoritive pobeda sega za sega se super nz za drugite ama mene denov mi e extra
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.541
Поени од реакции
14.279
Арсенал, Манчестер и Селтик ги фатив, чекам уште Палермо и Гент, али осеќам дека една од овие две ќе ме заебе..
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.945
Поени од реакции
9.580
i da zaborajvi ukraina 1 igrav na favoriti
--- надополнето: Dec 10, 2011 7:26 PM ---
p
Арсенал, Манчестер и Селтик ги фатив, чекам уште Палермо и Гент, али осеќам дека една од овие две ќе ме заебе..
palermo
 
Г

Гучи

Гостин
Изглеа само ја ја изиграв 2јка Ипсвич :pos:ги имав и ВБА 3+, Јунајтед г.г., Њукасл г.г.3+ и Арсенал 1 и 3+ :eek:
 
T

Torchyrus

Гостин
Уплатив за 100 Реал - Барса 3-3 точен резултат цело време на тоа ми иде а и пред да одам да уплатам изигравме со брат ми пес исто Реал - Барса завршивме 3-3 па шо биде нека биде :)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Реал-Барса 1 @2.50 навивачки тип повеќе... па ако излезе ќе биде екстра :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom