Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
14 април 2012
Мислења
25.667
Поени од реакции
41.613
Ухаааа... 2.60 коефициент на 1х... Дефинитивно ке пробам на помала уплата...
 
Член од
24 јуни 2010
Мислења
206
Поени од реакции
68
Прашање: Го играв Монфилс - Гранолес h1(-3.5), мечот заврши 4:6 4:6. добитен сум или не?
--- надополнето: 19 февруари 2013 во 22:55 ---
Прашање: Го играв Монфилс - Гранолес h1(-3.5), мечот заврши 4:6 4:6. добитен сум или не?
 
L

Löwe

Гостин
Милан ГГ прво вие најсигурен тип.
--- надополнето: 19 февруари 2013 во 22:57 ---
Прашање: Го играв Монфилс - Гранолес h1(-3.5), мечот заврши 4:6 4:6. добитен сум или не?
--- надополнето: 19 февруари 2013 во 22:55 ---
Прашање: Го играв Монфилс - Гранолес h1(-3.5), мечот заврши 4:6 4:6. добитен сум или не?
Не
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Нели лани Милан правеа фори со теренот ова она вода курац палац да неможат барса да ја имаат својата игра? Најизводливо опет истото , кај нив да гости да стегнат заби и пенали мајката, неверувам друга опција да имаат.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.038
Поени од реакции
4.094
Нели лани Милан правеа фори со теренот ова она вода курац палац да неможат барса да ја имаат својата игра? Најизводливо опет истото , кај нив да гости да стегнат заби и пенали мајката, неверувам друга опција да имаат.
си помешал со Челзи од времето кога Мурињо им беше тренер
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.139
Поени од реакции
2.716
Префрлање пари на картица не оди преку формулар, само ги бараш парите и ти ги праќаат на виза картица и после си ги повлекуваш од банкомат. Манибукерс исплаќа на тој начин и зема 1.80 еур провизија при секое повлекување. Нема драпање со шалтери.
Си пробал така да извадиш??За мене друга беше процедурата.
 

white_eagle

: : stuck in void : :
Член од
21 јануари 2008
Мислења
953
Поени од реакции
716
Си пробал така да извадиш??За мене друга беше процедурата.
Епа уплатив на бет365 преку манибукерс, и уплатив ливче и кога добив парите ми ги вратија на манибукерс сметката. После повлеков пари преку withdraw на манибукерс и по 3 работни дена стигнаа на картичка, ниту некој ми се јави по телефон ниту ништо. Си појдов до банкомат и си ги извадив парите и си ги ставив во џеб. Ова на виза картичка на Уни банка
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
Епа уплатив на бет365 преку манибукерс, и уплатив ливче и кога добив парите ми ги вратија на манибукерс сметката. После повлеков пари преку withdraw на манибукерс и по 3 работни дена стигнаа на картичка, ниту некој ми се јави по телефон ниту ништо. Си појдов до банкомат и си ги извадив парите и си ги ставив во џеб. Ова на виза картичка на Уни банка
Не се замарај со манибоокерс, УЈП не прави проверка на трансфери под 10 000евра, така да само џабе си ги фрлаш тие 1.8евра, од друга страна па ако сака ујп да те чесла, ќе пратат налог до мани и ке видат од кај ти се парите, затоа на мани имаш опција gambling i non gambling acc. ;)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
25.667
Поени од реакции
41.613
Најако ќе биди кога сите утре 1X ќе ја играат и кога ќе здрма Барселона 2-3 гола на брзински и сите по капа:D..
За 2.6 коефициент вреди да се проба...ЛШ е, све е можно, ако се сеќаваш и на Реал беше смешно мал коефициент....
 
На врв Bottom