Tип на денот (Читај правила во прв пост)

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Farnborough-Salisbury 2 2.2
Секоја сезона ги делат бодовите меѓу себе. На која екипа и требаат спротивната и ги дава натпреварите и често местат 1-2, 2-1. Мислам дека ќе биде 2ка вечерва а може да направат и некоја вртелешка 1-2.
Аnnan-Peterhead GG3+; GG4+
Слушнав муабети во кладилница за оваа дека ќе ја местеле. Според мене би требало да е 1 вечерва, па може да оди 2-1. Би требало во оваа лига да има многу голови, ГГ4+ на пример
--- надополнето: 29 јануари 2013 во 20:45 ---
Farnborough-Salisbury 2 2.2
Секоја сезона ги делат бодовите меѓу себе. На која екипа и требаат спротивната и ги дава натпреварите и често местат 1-2, 2-1. Мислам дека ќе биде 2ка вечерва а може да направат и некоја вртелешка 1-2.
Аnnan-Peterhead GG3+; GG4+
Слушнав муабети во кладилница за оваа дека ќе ја местеле. Според мене би требало да е 1 вечерва, па може да оди 2-1. Би требало во оваа лига да има многу голови, ГГ4+ на пример
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Инфо за Motherwell - Dundee Utd некој? Зошо е одложена дали ќе се изиграт?
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Дали ќе не скинат портсмунт сите денеска. Овие Нотс немаја ниту шут на голот а портсмунт 3 на гол, 3 покрај гол баш сега гледав на бет365
 
Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
Некаква грешка направиле на резултати... Како и да е, до 90мин ќе падни уште некој гол...
 
Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
Ispravka 1-1 e na bet 365
Го утепа :icon_lol:

Иначе Портсмут зицер на денот мај ес. Азалкмар подарок 1,45 коеф денес, тоа е зицер. Можда ќе излезе Портсмут после ама чисто се сомневам. Башка и Сити ќе заебе денес гадно. Дај боже да грешам.
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Го утепа :icon_lol:

Иначе Портсмут зицер на денот мај ес. Азалкмар подарок 1,45 коеф денес, тоа е зицер. Можда ќе излезе Портсмут после ама чисто се сомневам. Башка и Сити ќе заебе денес гадно. Дај боже да грешам.
И јас се сомневам дека ќе излезе портсмунт, според тоа што го гледам на бет365, нотс нема појма да се доближи и да шутни а камоли да тепа. Од ко че излезат да знајш само каков добитен тикет можам да ти напрам еј. Аз алкмар го имаме сите 2ка ама кој знај дали е зицер или не. Можат да ја наместат и со 1,1 да те еби. нерешено да заврши. нема зицер не зицер нема сигурни то е факт, од ко ќе излезат сите ги гаѓаме али предходно малку послабо
--- надополнето: 29 јануари 2013 во 21:44 ---
Farnborough-Salisbury 2 2.2
Секоја сезона ги делат бодовите меѓу себе. На која екипа и требаат спротивната и ги дава натпреварите и често местат 1-2, 2-1. Мислам дека ќе биде 2ка вечерва а може да направат и некоја вртелешка 1-2.
Аnnan-Peterhead GG3+; GG4+
Слушнав муабети во кладилница за оваа дека ќе ја местеле. Според мене би требало да е 1 вечерва, па може да оди 2-1. Би требало во оваа лига да има многу голови, ГГ4+ на пример
--- надополнето: 29 јануари 2013 во 20:45 ---
Farnborough-Salisbury 2 2.2
Секоја сезона ги делат бодовите меѓу себе. На која екипа и требаат спротивната и ги дава натпреварите и често местат 1-2, 2-1. Мислам дека ќе биде 2ка вечерва а може да направат и некоја вртелешка 1-2.
Аnnan-Peterhead GG3+; GG4+
Слушнав муабети во кладилница за оваа дека ќе ја местеле. Според мене би требало да е 1 вечерва, па може да оди 2-1. Би требало во оваа лига да има многу голови, ГГ4+ на пример
Farnborough-Salisbury 1-0 на полувреме, мислам дека ќе оди 2ка оваа, 44 гол паѓа а и повеќе напаѓаат гостите. 2 црвени прво полувреме во рок од 10 минути. Кој имате акаунт на интернет пробајте ја во живо 2ка на поситно 7 коеф има на бет365.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom