Tип на денот (Читај правила во прв пост)

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Овие трипл што ги кажа денеска, сите ги пишав , и јебига ништо :(
Еден влезе само има одложена утакмица. Инаку Астон Вила- 1 Селтик 3+ и Вокинг 3+(одложена). Јас така си ги вратив парите.
Инаку то е то. Јбг. Ајде утре повеќе
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
da ti gi postavam rabotite kako sto gi gledam jas

1. arsenal se 7 pozadi totenham za da idat vo LS.
2. arsenal ima 2 porazi po red od city i celzi
3. arsenal gi tepaa prvata 1-3
4. BITNO arsenal na west ham mu dade dve pobedi i go spasi od ispaganje vo 2006/2007 i arsenal tie bodovi si gi nema uste vrateno posto realno ne mu trebale, a togash arsenal gi izgubi dve so 0-1 i 1-0, i mancester utd im dade na vest ham 1-0 0-1 i so tie 12 bodovi west ham se spasija.
5. londonski klub se taka da si imaat sorabotki
6. vo ovoj preoden rok im go dadoa chamah na pozajmica
7. west ham se realno nadvor od zonata na ispaganje ovaa godina so 9+ boda i plus imaat jaki igraci sto bi bilo realno da ostanat vo liga.
8. arsenal pokazuva znaci na konecno konstruiranje tim, potpisaa 5 godisni dogovori so mladi igraci, sea i so walcot. tuka se i podolski kazorla i geroud.
9. Eden od glavnite obvrski za arsenal kako klub e da zema ucestvo vo LS, na toj nacin najbrzo bi gi vratile dolgovite vo vrska so stadionot.

tip mi e 1 1000%
mislam deka i 2u1 ke projde posto arsenal za cudo nemaa uste ni eden ovaa godina, a west ham e sovrsen tim za toa.
i 7+ moze da se izigra so rezultat od 5-2 ili 4-3

mislenja???
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
Single 1
19:00 Raufos-Ham Kam 3+ 1.7 ; 4+ 2.1
Single 2
Setubal-Porto 2 i 3+ 1.75 koef
Double
Montpelier-Sochaux 1 1.45
Setubal-Porto 2 1.35
Еве неколку набрзина за утре.
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
da ti gi postavam rabotite kako sto gi gledam jas

1. arsenal se 7 pozadi totenham za da idat vo LS.
2. arsenal ima 2 porazi po red od city i celzi
3. arsenal gi tepaa prvata 1-3
4. BITNO arsenal na west ham mu dade dve pobedi i go spasi od ispaganje vo 2006/2007 i arsenal tie bodovi si gi nema uste vrateno posto realno ne mu trebale, a togash arsenal gi izgubi dve so 0-1 i 1-0, i mancester utd im dade na vest ham 1-0 0-1 i so tie 12 bodovi west ham se spasija.
5. londonski klub se taka da si imaat sorabotki
6. vo ovoj preoden rok im go dadoa chamah na pozajmica
7. west ham se realno nadvor od zonata na ispaganje ovaa godina so 9+ boda i plus imaat jaki igraci sto bi bilo realno da ostanat vo liga.
8. arsenal pokazuva znaci na konecno konstruiranje tim, potpisaa 5 godisni dogovori so mladi igraci, sea i so walcot. tuka se i podolski kazorla i geroud.
9. Eden od glavnite obvrski za arsenal kako klub e da zema ucestvo vo LS, na toj nacin najbrzo bi gi vratile dolgovite vo vrska so stadionot.

tip mi e 1 1000%
mislam deka i 2u1 ke projde posto arsenal za cudo nemaa uste ni eden ovaa godina, a west ham e sovrsen tim za toa.
i 7+ moze da se izigra so rezultat od 5-2 ili 4-3

mislenja???
Баш сезонава е прв пат да се случи да имаме 2-1/1-2.. и тоа 2 меча до сега од кои знам дека првата беше со Олимпиакос, втората бргу потоа не ми текнува сега која беше.
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
колку % ти се ???
Setubal-Porto 2 1.35
Raufos-Ham Kam 3+
Овие две вака планирам за 1000 да ги пуштам утре.
Порто нема кикснато со сетубал од 2005 година. А ова другата е пријателска али досега меѓусебни дуели му се сето 5+.
 

fearless

in Arsenal we trust!
Член од
5 јануари 2008
Мислења
1.193
Поени од реакции
185
Баш сезонава е прв пат да се случи да имаме 2-1/1-2.. и тоа 2 меча до сега од кои знам дека првата беше со Олимпиакос, втората бргу потоа не ми текнува сега која беше.
за премиер лига правам муабет. и во лига нема ниту една 1у2 2у1. олимпиакос беше лига шампиони и нема друга во било кое натпреварување.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.659
Поени од реакции
6.525
за премиер лига правам муабет. и во лига нема ниту една 1у2 2у1. олимпиакос беше лига шампиони и нема друга во било кое натпреварување.
А да си ја изиграме 4+ ?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.989
Знае некој дали ќе се одиграат сите мечеви од Холандската 2ра лига во петок или пак ќе се одложат повеќето како минатиот петок и овој понделник?
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.314
Поени од реакции
6.172
Untitled.png

Пукајте го тикетов :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.314
Поени од реакции
6.172
Ако одиме по таа логика, и во неделата пред да почне утакмицата Интер го имаше истиот скор без победа во гости последните 10 утакмици, а на крајот конечен исход беше 1-1 или нагалено ИКС.

И ако Рома сигурно ќе биде 1, ја ти советувам се' да ставиш на 1, и така имаат 2 коефициент, ќе си дуплираш.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Ако одиме по таа логика, и во неделата пред да почне утакмицата Интер го имаше истиот скор без победа во гости последните 10 утакмици, а на крајот конечен исход беше 1-1 или нагалено ИКС.

И ако Рома сигурно ќе биде 1, ја ти советувам се' да ставиш на 1, и така имаат 2 коефициент, ќе си дуплираш.
За Рома:

Suspended: Dodo (df 3/0), Miralem Pjanic (mf 13/2), Pablo Osvaldo (att 15/10, topscorer), Rodrigo Taddei (att 19/7), Stefano Guberti (new player)
Unavailable: Nico Lopez (att 2/1), Alessio Romagnoli (df 1/0), Jonathan Lucca (df), Tomas Svedkauskas (gk), Daniele De Rossi (mf 13/0)
Doubtful: Ivan Piris (df 18/0)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Да не знае некој што значи KP1 за баскет и дали има таква опција во нашиве кладилнци ( поточно у спортлајф ) ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom