Superhero Movies

Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.839
Поени од реакции
8.436
It goes without saying, прехајпнат сум за филмот. Трејлеров искина, многу хардкор Бетмен ќе биде ова изгледа...

Очекував сепак да видам повеќе од Пол Дејно (или Дано? Како се чита човеков стварно?) пошто нели го најавуваа Ридлер како главен негативец. Наместо тоа видовме повеќе од Пингвинот. Се надевам оваа мистериозност околу Ридлер е со добра причина.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.650
Поени од реакции
58.083
Не знам за новиов Бетмен. Нит е црнец, нит е трансџендер, нит е жена.
Не може така во 21-ви век да тераме по патот на белиот патријархат.

1,5 оценка на невидено
 

Kajgana Shop

На врв Bottom