SUN PROJECT Live by Digital Dance @ Саем - 24.10.2009

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
:aplauz::aplauz: Нема шанси да се пропушти!! Плус одлична цена!! :)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Аууу ги немам нозете што ги имав последен пат кога беа 2001-02-03 :raz::raz::raz::star::star::star: ама сакам да одам. Бачковача ќе се договориме за ова.
Кришо абе Аца Лукас е у гранд тогаш, сакаш на Аца да идеме. :pos: :pos:

П.С. 24 октомври - празник: Св. Сан Проџектови Просветители и 5000 маченици у 3-та хала. :pos:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Се рипа грејтест и се оди на ова, само да немам некои колоквиуми па да ме заебат хехе
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
:drk::drk::drk::drk::drk:лееееј еј браво DD што ке ги носите и нив....
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.209
Поени од реакции
7.003
П.С. 24 октомври - празник: Св. Сан Проџектови Просветители и 5000 маченици у 3-та хала. :pos:
Жив се јадев затоа што ги пропуштив далечната 2000та кога беа во МКЦ. Овојпат нема да ги пропуштам.

п.с. Ми се допаѓаат религиозните погледи на другарчето Воткамикссс

Во војска бев тогаш брачко.
 

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Леле ако бидам Прага на 24ти, ке си ја кубам косата... :mad: :mad: :mad:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
На 24-ти сите масовно у Гранд клуб на Аца Лукас, Лепа Лукич, Шемса Суљакович и Индира... :vozbud:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Идам секако, вакво нешто не се пропушта.:smir:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: Ова ќе биде превртување. Ќе си земам и пиштоЉ да пукам од радост. Лелеееее стварно сум под импресии незнам што да напишам. :vozbud::vozbud::vozbud: згора на се 300 ден. одлиЌно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom