Spybot Search & Destroy

Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Ајде дечки! Кој сака да го проба новиот Spybot 1.4, нека повели!
Се води уште како бета верзија, но набрзо ќе биде официјална. Нема багови, програмчето работи одлично.

http://forums.net-integration.net/index.php?showtopic=25574
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Јас имам 1.3.1ТХ, и работи одлично :wink:

Им го препорачувам на сите.
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Acid напиша:
Јас имам 1.3.1ТХ, и работи одлично :wink:

Им го препорачувам на сите.
Далеку подобар од Lavasoft со AdAware.
Не сум имал нити еден проблем со него сиве овие години.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Spybot e neshto kako adaware :?:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
da da, no za mene daleku podobra programa koja gi skenira registrite podlaboko od bilo koja do sega... vecer ke ja probam beta verzijata !
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
VeGaS напиша:
da da, no za mene daleku podobra programa koja gi skenira registrite podlaboko od bilo koja do sega... vecer ke ja probam beta verzijata !
И, импресии?
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Priznavam, go zabataliv, go nemam uste probano :?
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Многу подобар од 1.3 верзијата. Апдејтот е среден, оди побрзо, teatimer- от е подобар, имаше некои багови претходно, нови икони, подлабоко скенирање...И има една скриена игричка која ќе морате бааги да се потрудите за да ја најдете :D

Да додадам...
Игричката е од оние најобичните, но финтата е што појма немав дека има такво нешто во SpyBot :D
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Баш вечер ќе пробаме, уште малку идам накај дома, се олабавувам и гo симињамe со брат ми:)
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Ја го инсталирав ... вака на прв изглед делува доста добро, но при секое стартување ми јавува грешка ...
This application has failed to start because framedyn.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem
а потоа нормално си се стартува програмата ... дали некој знае што е проблемот ??? 8)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
go download-irav, kazhete da ne treba neshto da se podesi vo opciite, ili pak neshto drugo shto treba da go znam
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Gizo напиша:
go download-irav, kazhete da ne treba neshto da se podesi vo opciite, ili pak neshto drugo shto treba da go znam
Прв пат го употребуваш SpyBot или ја имаше постарата верзија?
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Gizo напиша:
Епа тогаш бате Gizo, прво апдејт, потоа одиш на immunize, па внатре пак на тоа зеленото крстче ке кликнеш immunize и готово. ова се прави за да ти ги блокира сите лоши продукти.

Спајботот има многу опции, нив можеш да ги видиш ако отидеш на mode advanced mode. Ќе ти се појават повеќе опции, разгледај ги добро па ако нешто те интересира, овде сме. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom