#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
R

Rigel Kent

Гостин
Им пишував на Роберт Спенсер и на Памела Гелер ама не се разбирам многу со ова твитеров затоа што сега го направив па не знам дали им стигнало.

За секој случај пишете ако можете тука.
http://www.jihadwatch.org/
Кај ги најде овие, полн погодок , за тоа известуваат:D
 
Член од
3 мај 2012
Мислења
61
Поени од реакции
127
Акција. На http://ireport.cnn.com/docs/DOC-785531 се појавуваат тролаши на кои вајолеишн треба да им се удира за да не ја дефокусираат темата, плус да се постира и понатаму. Веќе има 3,500 посети и 567 препораки. Браво за учесниците.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.456
Знае некој колку треба да има за да се избере темата?
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Ај кој може, нека ја поправи сликава:



Нека биде недела, 18:00 часот, бидејќи вчерашната акција пројде. Послем ќе праќаме твитови со сликава и линк до темава. Бива?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
ustvari ne e losa ideja, mozebi ne bas vednas partija , ama nevladina organizacija za pocetok , zosto da ne , eve jas se prijavuvam za clen (y)
Ве молам вакви муабети не на темава. И така мислат дека ве регрутираме, ни фали уште политичка налепница.

Кој не ме додал на твитер:
@Victory0123
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Да се изјаснам, па макар и да ме банирате. Ќе пцујам тука бидејќи мислам дека типот е од форумов и сакам да прочита.
Да ти ебам племето копиле едно тој протестирал за правата на албанците вахабист еден. Што има лажно во текстот, идиот ретардидан. Да ти ебам мајка ти а ти во инвалидска количка да гледаш,а во меѓувреме да ти го пушит татко ти,за да ја направиме еротска слика фрустриран радикалец. Абе едно убиство направи џандарот во Тетово , цела Македонија во воздух ја кренавте, ти најде да кажуваш за мирни протести, ако немате права во Македонија во Израел ич ги немате. Кое диво племе. Па ако треба да се убие бандата тогаш што протестирате идиоту? Убиството без причина на петмина невини и ти како подржувач на убијците, да ми го држиш дур му се мочам на брат ти во уста.
http://gatesofvienna.blogspot.com/2012/05/in-macedonia-supporters-of-killers.html
islamist.jpg

Не одговарам на цитати на постов, а и да ме банираат од темава сеедно- јас пак ќе спамирам и ќе известувам за стапките на радикалниве- Who the fuck care.
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
884
Поени од реакции
410
Ве молам вакви муабети не на темава. И така мислат дека ве регрутираме, ни фали уште политичка налепница.

Кој не ме додал на твитер:
@Victory0123
ama, idejata i ne e losa
 
R

Rigel Kent

Гостин
Мачорка со Бибер е хит :icon_lol:, само треба да го означи него #.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Сеам ми текна што била работава... Што ви требаше да користите портокалеви бои на форумов :pos:
На мене од денеска ми е син, јас преминувам во друга партија. Бранета почна да ме следи...
:pipi: :pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom