Spotify во Македонија

Член од
24 септември 2016
Мислења
497
Поени од реакции
679
На Spotify кој го симнав кракнат не функционира делот што е Discover. Цело време излегува известување Something went wrong..

И Offline mode уклучив не работеше да се слушаат песни без интернет или јас нешто грешно правам.

Тоа се лошите мани на кракната Spotify апликација. За слушање цели албуми , премотување си функционира добро.
Ako ne gresam, toa mu e maana na crack-natata verzija.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Ako ne gresam, toa mu e maana na crack-natata verzija.
Поради тоа и ја избришав кракнатата верзија. Не сум претплатен на Spotify па си реков ајде да пробам кракната верзија aма зезнато е што не функционира добро.

За некој апликации како што се за правење Instagram story слики заврши работа кракната апликација од тој сајтот moddroid.co
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
Зашо не можам indiviidual plan да си напраам? @Zlatikevichius? Ми кажува дека не сум бил eligible.... Сфашта!
Автоматски споено мислење:

Се среди, тераше нешто инает.
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Да прашам ако се земе премиум акаунт офлајн слушање музика е само на песни шти си ги слушал онлајн или важи за све? Како точно функционира ова?
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Да прашам ако се земе премиум акаунт офлајн слушање музика е само на песни шти си ги слушал онлајн или важи за све? Како точно функционира ова?
Офлајн е уствари песните симнати на телефон/пц/лаптоп, со премиум можеш да ги сименш и после додека си без нет можеш да ги слушаш
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Офлајн е уствари песните симнати на телефон/пц/лаптоп, со премиум можеш да ги сименш и после додека си без нет можеш да ги слушаш
Значи нешто како HBO Max што има да можеш да си симнеш содржина? Дали така песните ти се зачувуваат на телефонот и ти фаќаат меморија?
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Значи нешто како HBO Max што има да можеш да си симнеш содржина? Дали така песните ти се зачувуваат на телефонот и ти фаќаат меморија?
Да, фаќаат меморија
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.361
Поени од реакции
38.335
Значи нешто како HBO Max што има да можеш да си симнеш содржина? Дали така песните ти се зачувуваат на телефонот и ти фаќаат меморија?
па како ќе ги слушаш ако си офлајн?
 
Член од
22 август 2022
Мислења
404
Поени од реакции
1.431
па како ќе ги слушаш ако си офлајн?
Лево од песната ќе ти се појави зелено крукче внатре има стрелка надолу. Тоа е симната песна којашто можеш да ја слушаш и офлајн. Нормално отвораш апликацијата и тие симнати песни ти се активни а на другите не се клика.

Само пазете додека симнувањето на песни е во тек да не ја оставите апликацијата активна кога имате мобилен интернет. Помошен пакет од 2 гига ми летна како ништо од невнимание.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom