Spotify во Македонија

Член од
10 април 2018
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.550
Па добар си чим на само 6 месеци ти бара да се логираш од друга ип, а не не 14 дена
И најдобар начин на користење на spotify во мк е со премиум акаунт. Дали лично купен или „најден''.
 

panamera

Metalhead
Член од
7 јули 2018
Мислења
29
Поени од реакции
6
Човек, мислев на правило Spotify да бара да се логираш од државата која ти е ставена како адреса на живеење.
Такво нешто не постои. Ај да видам какца е поракара што ја добиваш

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Го имам реактивирано акаунтот со ВПН одпоново, но ке пробам да најдам пример како изгледа и ке ти пратам по пп
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Го имам реактивирано акаунтот со ВПН одпоново, но ке пробам да најдам пример како изгледа и ке ти пратам по пп
Тоа го добиваш на премиум акаунт?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Не, на бесплатен.
Толку постови ... па напиши погоре дека се работи за бесплатен акаунт бе, прво не си јасен за каков акаунт се работи, после тоа негираш - ми кажуваш дека ова важи и за платени акаунти и помислив дека имаш платен акаунт ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

panamera

Metalhead
Член од
7 јули 2018
Мислења
29
Поени од реакции
6
Толку постови ... па напиши погоре дека се работи за бесплатен акаунт бе, прво не си јасен за каков акаунт се работи, после тоа негираш - ми кажуваш дека ова важи и за платени акаунти и помислив дека имаш платен акаунт ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Колку ли пати треба да повторам...... :yid: Не е до Премиум или плаќање
зарем овој reply не го кажува тоа?
edit: од една петиција да има кај нас Spotify, работава дојде до дали сум имал премиум или бесплатен акаунт..... ајдееееее..... :icon_lol:
 
Член од
7 март 2014
Мислења
92
Поени од реакции
68
Kupi si Spotify premium od Ebay 2 meseci za 1.50$ I togas ke mozes so toj account na bilo koga adresa (mojot e na americka) da se najavis bez VPN I bez toa granica 2 nedeli, I na appot I na desktop, barem taka e za mene.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.690
Поени од реакции
33.325
Наводно од 15.07 доаѓа и кај нас!

Збогум VPN.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.690
Поени од реакции
33.325
Може ли да знам од куде ти е овај информација, ако е овој тачно, одма зимам, фала богу, конечно :D
Имаше некој објавено на fb, статија од некој српски портал, во која пишуваше дека од 15.07 Spotify доаѓа во Русија и во сите земји на Балканот, меѓу кои и Македонија.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.018
Поени од реакции
1.278
Spotify и офицјално во С.Македонија


Ги имате сите plans и цени. Исплатливи се пакетите за повеќе од 1 човек.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.690
Поени од реакции
33.325
Си сменив држава на профилот - Македонија. И РАБОТИ!!!! :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom