Spotify во Македонија

Член од
24 септември 2016
Мислења
381
Поени од реакции
530
На Spotify кој го симнав кракнат не функционира делот што е Discover. Цело време излегува известување Something went wrong..

И Offline mode уклучив не работеше да се слушаат песни без интернет или јас нешто грешно правам.

Тоа се лошите мани на кракната Spotify апликација. За слушање цели албуми , премотување си функционира добро.
Ako ne gresam, toa mu e maana na crack-natata verzija.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.954
Поени од реакции
6.401
Ako ne gresam, toa mu e maana na crack-natata verzija.
Поради тоа и ја избришав кракнатата верзија. Не сум претплатен на Spotify па си реков ајде да пробам кракната верзија aма зезнато е што не функционира добро.

За некој апликации како што се за правење Instagram story слики заврши работа кракната апликација од тој сајтот moddroid.co
 

Kajgana Shop

На врв Bottom