Sport Box списание за спорт

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
До кај стигна списаниево знае некој? Излегува уште или толку беше, 5-6 броја и кврц нема веќе.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
е јбг зашто све фино мора да згасне. А баш беше фино, со поклончиња, супер дизајн, плно информации и добар квалитет на хартија. :mad:
И сето тоа за таа цена...па кој би имал ќар? Прашање на време беше кога ќе згасне :D
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
Spisanievo ne e zgasnato, se pecati i e vo prodazba. Noviot broj junski e posveten na Euro fudbal 2016 i pak ima podarok kniga. Knigata e avtobiografija Alex Ferguson. Bas pred malku vidov na facebook nekoj imase slika od naslovnata staveno.

Predhodniot broj ne znam tocno od koj mesec imase podarok kniga biografija za Mesi.

Koga bese so knigata za Mesi se tokmev da go kupam za da gi kompletiram site knigi dotogash izlezeni podarok no obvrski,edno drugo go ispushtiv i po nekolku dena gledam go povlekle od prodazba. Sea ako go nacekam noviov broj odma go kupuvam. Ne pratam jas fudbal ama dobro ke mi dojde kako za zanimacija ako ima neshto dodatok za zapisuvanje rezultati a knigata na brat mi ke mu dojde kako kec na desetka zatoa shto on e za Man Utd.

Pisuvam latinica zatoa shto na mobilniov nemam instalirano kirilicna tastatura. Isto i slika momentalno od spisanieto ne mozam da stavam bidejki telefonov epten mi e spor i full memorija :(
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.893
Поени од реакции
7.569
НОВИОТ БРОЈ НА СПОРТ БОКС ВО ПРОДАЖБА


Еден ГОЛЕМ минус е што нема фејсбук или некој сајт за списаниево па не може да се информираш кога точно излегол нов број.

Јас да не видев кај еден на фејсбук немаше да знам дека сеуште се печати и го пуштиле новиот број во продажба.

Вчера барав сеуште го нема по трафикиве во Тетово. Ај да се надеваме од утре ќе го има.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
НОВИОТ БРОЈ НА СПОРТ БОКС ВО ПРОДАЖБА


Еден ГОЛЕМ минус е што нема фејсбук или некој сајт за списаниево па не може да се информираш кога точно излегол нов број.

Јас да не видев кај еден на фејсбук немаше да знам дека сеуште се печати и го пуштиле новиот број во продажба.

Вчера барав сеуште го нема по трафикиве во Тетово. Ај да се надеваме од утре ќе го има.
Фино ова, ај нека издадат и број за ОИ. Поинтересни ми се Олимпискиве игри, од ЕП.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
Книгава на Фергусон нема bookmark во неа така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom