SPERMIK - приватен WoW сервер!

  • Креатор на темата Crki
  • Време на започнување

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Штета што прекинав да играв иначе ќе дигнев карактерче на тој сервер.
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
не бе тука имам 3 карактера лвл 80...и некако тешко ми е да менјам сервер
 
Член од
3 март 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Јас играм на спермик и сум во македонски гилд. Се вика Agony па кој сака нека повели x)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.505
Еј дечки па го имал овој сервер тука??..јас играм на овој сервер и сум 80-ка мејџ Jacksparow...сигурно некој што игра алианса ме знае бидејќи имам еден куп пријатели македонци!
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Пропадна серверот!!!
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
84
Поени од реакции
16
Зашто пропадна ? Што се деси ?
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Па ништо живо не работе....жими OS и Naxx работеа сеа и тие не работат :)
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
84
Поени од реакции
16
Еј дечки па го имал овој сервер тука??..јас играм на овој сервер и сум 80-ка мејџ Jacksparow...сигурно некој што игра алианса ме знае бидејќи имам еден куп пријатели македонци!
Jacksparow,ти текнува на Exotist-Mage?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.505
Jacksparow,ти текнува на Exotist-Mage?
сега веќе немам играно 4-5 месеци на катаклизмот се префрлив:D..заборавив на повеќето од овој сервер ама многу време играв односно се остајв посебно на бателграоунд:D
 
Член од
8 декември 2010
Мислења
84
Поени од реакции
16
Да...добри времиња...на кој Ката сервер играш ако може да ми кажеш,јас неможам да најдам некој нормален Ката сервер...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.505
Да...добри времиња...на кој Ката сервер играш ако може да ми кажеш,јас неможам да најдам некој нормален Ката сервер...
молтен кој можи дург...367976894678947 души има стормвинд е преполн само има багови во квестојте ама се снаоѓаме некако
 

Kajgana Shop

На врв Bottom