SPERMIK - приватен WoW сервер!

  • Креатор на темата Crki
  • Време на започнување

Crki

Agnostic 6.9
Член од
1 март 2009
Мислења
143
Поени од реакции
2
Луѓе дојдете на серверов одличен е, нема лаг, популација огромна, чешки е ама има од сегде луѓе и од мкд, дојдете, направите акаунт и утепајте се од играње!!

http://wow.spermik.info/

линк за серверот

--- надополнето ---

башка blizzlike e!
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
Јас играм на spermik и е еден од најдобрите blizzlike сервери
 

8A

2 + 2 = 5
Член од
15 јануари 2009
Мислења
78
Поени од реакции
11
И јас играв па прекинав па пак играв па пак прекинав и сега кога видов дека играат македонци пак почнав
 
Член од
6 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
3
имам проблем. ке го ставам реалм-листот од спермик и пак ништо. пак на стариот приватен сервер ми е....:nerv:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
По колклу дуси има онлајн? Има барем 1000-2000?
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
шо бе никој не игра овде...ебаго сам не бива :)
 

samunoske

unidentified specie
Член од
21 април 2007
Мислења
242
Поени од реакции
18
море нејкам x10 сервер сакам blizzlike шо е оноа за 1ден лвл 80...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom