SOTW натпревар #7[гласање]

..


  • Вкупно гласачи
    42
Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Тема: Кошарка

Таwe :



---------------------------------------------------------------------------------------------------------

joco-ilievski:



---------------------------------------------------------------------------------------------------------

sumar4e:



---------------------------------------------------------------------------------------------------------

United Rule:



---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mr.InF3ction:







--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Гласањето трае до 11.09.2011 ( Недела ) 23:59 часот.
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
sumar4e ради тоа шо има асален бордер.
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Дечки бе, има анкета :D патем да ги прокоментирам сите. Tawe слабо некако. Јоцо исто така. Шумарче одлична идеа и одлично склопено (како и секогаш). United Rule супер. Мислам дека би било подобро ако од десната страна не е толку црно али добро е. Добра замисла имал човекот и успешно ја реализирал. :) Mr.InF3ction, одлично како и секогаш. Оваа посебно ми се допаѓа. Вложил многу труд. Изрендирал 3 кошаркари и знамето а тоа му одземало бајаѓи време. Ефектите се одлични. Четките се одлично склопени така да мислам дека Инфекшн има најдобар потпис. :)


П.С Се извинувам шо неможева да направам, бев презафатен со школото и со други активности :confused:
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
^ Мило ми е дека тебе и на другите им се допаѓа потписот. Инаку околу потписот немам навика да користам четки... користам слики или дел од некои слики и ги комбинирам. Тоа што е позади антич уствари е ова копиран 2-3 пати со различна ротација за да изгледа поразлично. Тоа како оган позади mccalebb се 2 слики-fire sparks. Се друго е само бришење позадина, blending mode и opacity конбинации и многу корекција на бои со curves и levels. И нешто што ми се допаѓа е што секоја недела се подобруваат потписите и се пријавуваат нови членови. Не е важно кој колку се трудел и кој ќе победи..важно е себеси да се предизвикуваме и да направиме нешто различно и пред се самите да сме задоволни со тоа :)
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Заразниот.......макар и од шумарчето не е лошо.........
 

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
United Rule
Дајте стајте го некаде докај 6 гласањето, утре на школо сум ќе неможам да го направам асално. :S
 
Г

Грејвдигер

Гостин
^ Имаш цела недела, не мора уште од првиот ден да објавиш.
 
Член од
27 август 2011
Мислења
100
Поени од реакции
144
честито победа Mr.Inf3ction, дефинитивно заслужена добар потпис :cool:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
#1 Mr.InF3ction - 26
#2 sumar4e - 12
#3 United Rule и joco-ilievski - 1

Инфекшн, давај тема и отвори за пријавување/дискусија ако сакаш. :)
Честитки btw
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom