SOTW натпревар #4 [дискусии]

  • Креатор на темата Ivanovska
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.
I

Ivanovska

Гостин
Што вака слаба заинтересираност за овој натпревар?
 
I

Ivanovska

Гостин
Јас тргнувам пак на одмор, се враќам на 31 август, па ако може еден од модераторите нека ги води натпреварите до тогаш. Благодарам. :)
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Според мене темата е фејл. Таман мислев дека ќе ве згазам на овој SOTW не ми се погоди темата...ќе направам нешто само незнам колку добро ќе биде :confused:
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Темата :D патем кој ја бираше?
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Јас направив нешто на брзинка...околу 30 минути :cool: Не е нешто специјално ама ајде традиција, да се пријавам :D


П.С Се извинувам за пост под пост :cuc:
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Едно нешто што ме нервира е тоа што секогаш имате изговор "набрзина". Не е поентава само да се пријавиш и тоа. Треба себеси да си дадеш предизвик да пробаш нешто убаво да направиш. Да научиш некои нови работи со тоа. И најважно да си задоволен од тоа што си направил.
 
Член од
28 јуни 2011
Мислења
414
Поени од реакции
163
Едно нешто што ме нервира е тоа што секогаш имате изговор "набрзина". Не е поентава само да се пријавиш и тоа. Треба себеси да си дадеш предизвик да пробаш нешто убаво да направиш. Да научиш некои нови работи со тоа. И најважно да си задоволен од тоа што си направил.
Па за мене 30 минути се навистина набрзина со оглед дека другите ми се правени по саат - саат ипол време патем не сум задоволен од креацијата...ако имам време ќе направам друга, ако немам ќе останам со таа. Не е до толку лоша ;)
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Не знам дали намерно или ...но очигледно не ја сфаќаш поентава. Не е финтава дали за 5 мин или 2 саати ќе правиш нешто...
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
348
Поени од реакции
81
^ Се согласувам со мислењето на Инфекшн. Не е финтата дали ќе направиш за 5мин или за саат, финтата е како ќе изгледа после тоа. Јас повеќе од пол саат немам правено потпис. Не дека се нешто посебно, но тоа е. Имам правено потпис за 5мин, со кој сум победил на натпревар, а имам правено и пол саат, па на ништо не личел, и дали 1 глас сум добил :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom